reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czas relaksu........zapominamy o maluchach;)

a mnie Koontz trochę denerwuje:dry: ale kilka jego książek przeczytałam:-p
Stephen King jest nie do pobicia, każda jego książka to pewniak:tak:
 
reklama
co do ksiązek to rzadko je czytam ale Kinga owszem również polecam:)....pamietam jak jako nastolatka przeczytałam "Nocną Zmianę" Kinga i po rozdziale "czarny lud" ktory wychodził z szaf i zabierał maleńkie dzieci , miałam nie malego stracha, ze przez kilka ladnych miesięcy siedząc sama w domu albo kładąc się spac rzadna szafa w zasięgu mojego wzroku nie mogla być ani otwarta ni uchylona :-):-)

A z relaksu to w sobotę pojechaliśmy z małą do parku wodnego, w drodze powrotnej wstąpilismy do Baby maxxu i mała wybrała sobie zabawki:rofl2: (chciała wynieść cały sklep) a prawdziwy relaks to był popołudniu bo wtedy to zostawiliśmy małą mamie i pojjechaliśmy do miasta do restauracji meksykańskiej:-p...pychotka:tak:
 
Dzustta, w koncu chwila relaksu tylko dla Ciebie :tak: Super, ze udalo sie Wam wyrwac gdzies tylko we dwoje :tak::-)

Bedytka, Domiska, Dzustta ;-):-) Co do Kinga to ja nie przepadam, ale Misery i Lśnienie swietne - zarowno w formie ksiazkowej, jak i filmowej :tak::-)
 
ja tez nie jetsem wielka maniczka Kinga ale Duma Key jest nieco inna niz pozostale ksiazki - wiec spodoba sie :D

dzussta no no weekend naprawde wydaje sie ze sie udal suuuuuuper :D
 
reklama
Do góry