reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czas relaksu........zapominamy o maluchach;)

dzustta

Mama sierpniowa'06
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2006
Postów
1 568
Miasto
niedaleko w\Wrocławia ;)
Sierpnióweczki napiszcie jak spędzacie wolne chwile, oczywiscie te przyjemne chwile :-D

My ostatnio w sobote jak mała poszła spac siedzieliśmy wieczór z męzem przy drinkach, zgaszonym telewizorze!! i wspominaliśmy dobre czasy młodzieńcze. Oczywiście na tym sie nie skonczyło bo finałem była kąpiel w pianie i..................:-D:-D:-D Mmmmm przynajmniej człowiek się odprężył ;)
 
reklama
Dzustta!! rekaks??? :confused::confused::confused:a co to jest???:szok::szok::szok: odkąd mała jest na świecie nie znam pojęcia relaks:no: chwila dla mnie :-D chyba jak idę do ubikacji zrobić siusiu:-p
u nas rządzi cyc :no: i jedyne chwile to godzina jak wyskoczę do sklepu na dłużej się nie wyprawiam bo nigdy nie wiadomo kiedy jej się zachce pocmokać a jak ona chce to nic jej nie uspokoi:wściekła/y:

no może jak sie wyprowadzi do się porelaksuje;-);-);-)
 
Dzustta!! rekaks??? :confused::confused::confused:a co to jest???:szok::szok::szok: odkąd mała jest na świecie nie znam pojęcia relaks:no: chwila dla mnie :-D chyba jak idę do ubikacji zrobić siusiu:-p
u nas rządzi cyc :no: i jedyne chwile to godzina jak wyskoczę do sklepu na dłużej się nie wyprawiam bo nigdy nie wiadomo kiedy jej się zachce pocmokać a jak ona chce to nic jej nie uspokoi:wściekła/y:

no może jak sie wyprowadzi do się porelaksuje;-);-);-)
u mnie to samo tylko nie z powodu cyca a braku opieki zastepczej w postaci babci,siostry czy kogokolwiek innego z rodziny. ja sie relaksuje jak ide sama do sklepu koło bloku i pogadam 10 minut ze znajoma ekspedientka o czyms innym niz dzieci.:tak: ;-) :-p

czasem sobie mysle ze zaden facet by tak na dłuzszą mete nie wytrzymał bo by poprostu zwariował z tej monotonii.
 
u mnie reklas to brak relaksu:-D:-Da tak powaznie, tak jak mada i aga brak czasu na porzadne zrelaksowanie sie....:baffled:

a jakby miala czas:laugh2: to najpierw porzadnie bym, sie wyspala, poszla na 2.... nie 3 godzinny masaz a najlepiej to na 2 tyg. do jakiegos SPA....:cool2:najlpiej n a drugim koncu Polski, gdzie nie bylo by zasiegu;-);-)
 
u mnie reklas to brak relaksu:-D:-Da tak powaznie, tak jak mada i aga brak czasu na porzadne zrelaksowanie sie....:baffled:

a jakby miala czas:laugh2: to najpierw porzadnie bym, sie wyspala, poszla na 2.... nie 3 godzinny masaz a najlepiej to na 2 tyg. do jakiegos SPA....:cool2:najlpiej n a drugim koncu Polski, gdzie nie bylo by zasiegu;-);-)
ja też ja też ,zabierz mnie ze sobą do tego spa:tak: :laugh2:
 
Dziewczyny myślałam że jak dzidzie są już troszkę większe to macie troszkę czasu dla siebie. My wieczory od 20stej zazwyczaj mamy tylko dla siebie bo bardzo rzadko się zdarza żeby niunia się budziła (prawie wcale).
Myślałam, że fajnie będzie pochwalic się chwilą odpoczynku spędzonym mile.
:-(
Mam nadzieję, że was nie rozdrażniłam i nie gniewacie się na mnie ??
 
dzustta nie wszystkie przypadki są tak ekstremalne jak wypowiedzi poprzedniczek:-D Alka też już około 20 zawsze śpi, i nie budzi się w nocy do jedzenia, czasem tylko smoczka jej trzeba dać jak się przebudzi, a relaks...hmm ja to książka, a chłop piwko, tak to już jest 10 lat po ślubie;-) a tak na poważnie, to nie mamy jakiegoś ulubionego sposobu odprężania się, poza tradycyjnym;-) razem telewizje oglądamy i dyskutujemy, najczęściej o dzieciach:-D:-D:-D
 
kurcza dziewczyny a jakaś odskocznia od codzinności, coś innego jak zazwyczaj np. wspólna kolacja :-D? Nawet wspólna rozmowa przy piwku to już coś
Kurcze tylko nie piszcie, że macie cały czas maluchy przy sobie.........no ok. tak sobie myślałam, że jakiś nowy pomysł tu podpatrze
Tylko się nie denerwujcie:-D

''kurczę'' jakieś kurczaki mi tu łażą po głowie ;)
 
kurcza dziewczyny a jakaś odskocznia od codzinności, coś innego jak zazwyczaj np. wspólna kolacja :-D? Nawet wspólna rozmowa przy piwku to już coś
Kurcze tylko nie piszcie, że macie cały czas maluchy przy sobie.........no ok. tak sobie myślałam, że jakiś nowy pomysł tu podpatrze
Tylko się nie denerwujcie:-D
nie no dzusta,ewka tak koło 21 to juz zwykle spi ale ja to juz jestem tak zmeczona po całym dniu,nie wspomne o M. bo on to jest wiecznie zmęczony ze mozliwos posiedzenia na fotelu i gapienia sie w TV mnie relaksuje.jednak generalnie wtedy to gotuje zupe dla ewki na drugi dzien ,robie jakas kolacje, rozmawiam z andzią,ide z psem to tak jakby mało ma wspólnego z takim prawdziwym relaksem i czasem
TYLKO DLA SIEBIE.
tak to juz jest przy dwójce dzieci juz o 'sobie tylko' sie nie myśli.
ja naprzykład lubie sobie posiedziec w wannie z maseczką i gazetką z godzinę no ale nawet wtedy zawsze ktoś coś ode mnie chce.czasem też jak "leci " w TV jakis film który chce obejrzeć to nic innego mnie nie interesuje.wyłączam sie zupełnie i poprostu oglądam a reszta ferajny niech sobie robi co chce.
 
reklama
ja naprzykład lubie sobie posiedziec w wannie z maseczką i gazetką z godzinę no ale nawet wtedy zawsze ktoś coś ode mnie chce.czasem też jak "leci " w TV jakis film który chce obejrzeć to nic innego mnie nie interesuje.wyłączam sie zupełnie i poprostu oglądam a reszta ferajny niech sobie robi co chce.[/quote]


No AGUŚ to już zawsze cos:tak:A ploteczki z sąsiadką?

a co do SPA, to kto by nie chciał...tylko dlaczego to takie drogie??::((
 
Do góry