reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czas siedzenia

smarta

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Grudzień 2008
Postów
35
Miasto
Poznań
Piszę w sprawie mojej bratanicy, o którą trochę się martwię. Dziewczynka skończyła właśnie 8 miesięcy, a jeszcze nie siedzi samodzielnie. Posadzona na dywanie leci do przodu już po krótkiej chwili, zupełnie nie utrzymuje korpusu prosto. Moja córka w tym wieku umiała już samodzielnie usiąść z leżenia, a jak miała 8,5 miesiąca zaczęła śmigać na czterech i sama stawać przy meblach. Wiem, że każde dziecko rozwija się w innym tempie i nie należy jednego z drugim porównywać, ale po prostu zastanawiam się czy w tym wieku mała mojego brata nie powinna już być w stanie siedzieć. Nie chcę się wtrącać czy wymądrzać, ale martwię się o nią i dlatego chciałabym zapytać jak to było z Waszymi maluchami i co Wam na ten temat wiadomo. Jeśli może to być jakiś problem i powód do konsultacji z lekarzem, to delikatnie o tym bratu powiem, ale być może, że nie ma o czym w ogóle gadać?
 
reklama
Do góry