reklama

czas trwania porodu

ile czasu rodzilas?

• Wszystkich głosujących
    148

Nocka

Sierpniowa mama'06 Mamusia Oliwki
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
wydaje mi sie ta ankieta troszke nie dokladna...zalezy od czego liczyc...od pierwszych skurczy czy od momentu odejscia wod a moze od kiedy sie parlo?
u mnie od momentu pierwszych skurczy do urodzenia 6 godz, od odejscia wod 5,5 godz, a od skurczy partych jakies 15 min choc wpisano mi w karte 30 min... (maz po wszystkim mnie uswiadomil ze to bylo 15 min ale dla mnie to byla cala wiecznosc)

reklama

Iza S.

Zaciekawiona BB
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
ja tez urodzilam po terminie Olge dokladnie 15 dnia a Dawidka 13 dnia po....

monikak_80

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja nie mialam odwagi czekac na pekniecie wod itp.
termin mialam na 28 listopada - do szpitala zglosilam sie 26 listopada o 6 rano, oksytocyna o 7 rano, zzo o 10 rano o 12 przebicie pecherza a mala urodzila sie o 16. ZERO cierpienia a mala wazyla prawie 4 kilo.Samo parcie trwalo okolo 45 minut- czyli chyba niezle jak na pierwsze dziecko. Pamietam tylko ciecie i szycie.... reszta to pogaduszki z pielegniarkami i znajomymi.

Rozwiązania
0
Witam:-) Moj pierwszy porod trwal ok 12 godzin,ale zakonczyl sie cieciem cesarskim,pniewaz moj dzidzius byl duzy(4200g i 59cm) i niestety w 2 fazie porodu ustaly mi skurcze i dzidzius mi sie obrocił. Drugi porod zlecial mi bardzo szybko trwal tylko 1 godzinke i 35 minutek,ale dzidzius byl troszke mniejszy(3500g i 57cm) bylo o wiele latwiej:-)

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019