reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czas tylko dla Nas...( Mamusia ma wychodne)

to ja tak: jak maz ma 2 zmiane to dlatego sprzatam i cos robie jak mala spi aby poprostu szybciej zleciala ta nuda...ale jak ma 1 zmiane...nic mis ie niechce...wtedy tylko cos ugotuje pozamiatam- niestety musze nawet 3 razy dziennie bo w calym domu sa kafelki i z regoly chodzi sie w butach.pranie prasuje tez raz w tygodniu jak  mi sie cala kupa uzbiera a prochy 2 razy w tyg,a generalny pozadek zazwyczaj w piatek.zmywac zmywam tylko drobne rzeczy a tak to tez na szczescie mam zmywarke:) ogolnie to mase sprzatania mam takich drobiazgow , co np tam sie zostawilo bo sie nie chcialo w nocy chowac itd...a no i zwierzaka trzeba sprzatac co 2 dni a z tym troche jest roboty...
 
reklama
no ja to nie narzekam jak malej uda sie zasnac na 2h to mam co robic,obiad,sprzatanie,bo u mnie kurzy sie bardzo niewiem czemu i codziennie musze scierac te przeklete kurze,wrrr,naszcecie nie am wiele,odkurzam co trzy dni,kuchnie lazienke dwa razy w tygodniu,wyparzam butelki,pranie co drugi dzien,parsownaie jak wyschnie,nie lubie nic zostawiac na pozniej,chyba jestem za pedantyczna,hi,hi,hi,i czas ucieka i tak mi go barkuje,dzis pospala 2,5h wiec moglam wyslac zalegle meile,zdiecie itp.A czas na BB mam teraz w sumie wieczorami,bo w ciagu dnia jak mailam chwilke to gadlam z mezem na gg,ale juz jutro wraca jupiiiiii ;D ;D
 
ola o - a u mnie szklany stół jest najczystrzym miejscem w domu ;D- bo na nim kąpiemy codziennie Mirka - a po takiej kąpieli cały stół jest mokry i trzeba go całego wyczyścić ;D ;D
 
A ja kolejne 2 razy wyszlam z domu bez malej - wczoraj do dentysty wyrwac zeba i dzis na kontrole w to samo miejsce ;) Haha
 
a u mnie prasuje Wojtek:) i to no zazwyczaj zmywa naczynia i odkurza. Ja scieram kurze, sprzątam kuchnię jak juz pozmywane :p, robie porządek w łazience (uwielbiam myć kibelek). No a czasami jest odwrotnie:)
 
no mi sie nazbierala kupa ciuchow...4 praliki z rzeczami malej i 2 nasze...az sie boje !!! trzymac kciuki wyruszam na prasowanie a w tle slysze ciagle marudzaca Judytke......
 
reklama
Do góry