reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czas tylko dla Nas...( Mamusia ma wychodne)

Co do przytulania to troche wam zazdroszczę. Pola jest totalną Zosią- Samosią, wszystko chce robić sama i tak robi nienawidzi jak się jej pomaga. Jak jej coś nie wychodzi to sie wścieka i rzuca przedmiotami, albo je rozwala:baffled::crazy:
 
reklama
Ania też wszystko chce sama, ale przylepa jednak jest :tak:
Ja na razie to wyjście mam jutro na uzupełnianie pazurków :-) a w czwartek przychodzi do mnie oleńka27 na pogaduszki :tak::-) więc będzie wesoloło :tak:
 
Ania też wszystko chce sama, ale przylepa jednak jest :tak:
Ja na razie to wyjście mam jutro na uzupełnianie pazurków :-) a w czwartek przychodzi do mnie oleńka27 na pogaduszki :tak::-) więc będzie wesoło :tak:
 
ja też chodzę na uzupełnianie pazurków - i to najlepiej od razu po pracy, żebym się małej na oczy nie pokazała ;-)
 
U nas tak samo:)
Co do wyjsc zostaje bez problemu z tata , ale zazwyczaj jak ide na pogaduchy zabieram ja ze soba , gdyz ma tam swoja najlepsza psiapsiolke:)
 
angie odkopalas watek:-D

Natus rowniez jest przylepa,ale dzieli milosc,na wekend jak tylko jest tatus,potrafi caly czas z nim siedziec,wiec od czasu do czasu mam wolne wieczorki i moge z laseczami wyjsc na pogaduchy ,tance.Ja bardzo potrzebuja odreagowac,chyba swira bym dostala siedzac caly czas w domu,jestem za energiczna:-D
Z Natusia czesto wychodzimy do znajomych kolezanek,ktore maja dzieci,czasami spotykam sie z kolezankami,ktore dzieci nie maja,Natusia niepowiem bo zachowuje sie wtedy bardzo grzecznie:-)
Ostatnio przychodzi do nas i slicznie mowi moja mamusia,moja tatus,hehe czasami jej wyjdzie i powie moj tatus;-)

za dwa tyg maz ma urodziny wiec chce mu zrobic niespodzianke i zarezerwowac kolacjie i drinka w Icebar;-) super knajpa cala w lodzie;-)
 
Maxin no to maz sie ucieszy:) a ty to masz fajnie bo zawsze jak co masz gdzie Natalke podrzucic...ja Judyte chce juz wyslac na probe do przedszkola...pierw na te 2.5 godz.zawsze to cos:)
A kiedy my sie wkoncu umowimy na jakies plotki?

DZIEWCZYNY MAM DO WAS OGROMNA PROSBE!! POTRACILY MI SIE WASZE NR.GG I JAKBYSCIE MOGLY KIEDYS TYLKO KLIKNAC DO MNIE BYM MOGLA WSZYSTKO UZUPELNIC I ZAPISAC BYLABYM WAM BARDZO WDZIECZNA!!
 
a ja bez Natalki raczej nie wychodze a wieczorkiem jak gdzies to natala zostaje z nianią. Bo jak ma zostac z tata to tak jakby poszła ze mną bo wiecznie dzwoni telefon.......
a teraz w sobote idziemy na wesele al niestety ja na krótko(stan zdrowia nie pozwala) ale dobre i to.A co do włosóto do fryca nie poszlam sama zrobiłam sobie czekolade i na to jasne pasemka(wyszlo co wyszło) ale 3 m-ce wytrzymam.....:-D
 
reklama
My wybieramy sie na wesele za tydzień i z tej okazji byłam już 3 razy na solarium w sobotę idę do fryzjera a w środę robię pazurki może takie???
 
Do góry