reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czas tylko dla Nas...( Mamusia ma wychodne)

no to bartus podobnie tez wszystko sam probuje robic a jak nie wychodzi to sie wscieka no czasami akceptuje moja pomoc i wtedy zaczynamy zabawe razem :-)
przytulanka jest z niego niezla ;-)
u mnie w wychodnym to jest ostastnio kaplica buuu pawel pracuje non stop bo planujemy kupic dom wiec jak nawiecej trzeba odlozyc na depozyt buu
ale bartus chodzi do przedszkoa a ja mam teraz w szkole wakacje wiec tylko zakpki i kawka z kuzyna dziewczyna mi zostala
a tak to z bartusiem jezdzimy razem na kawke po znajomych

trini milych pogaduszek zyczymy
kasiak pazurki spoko ale ja bym tam jeszcze dodala troszke brokatu w odcieniu sukienki albo cyrkonie na palce serdeczne ;-);-);-);-)
 
reklama
Alek bez problemu zostaje z tatą lub babcia choć czasem jak z teściową zostaje to jak wychodze to zaczyna płakac ale potem sie uspokaja i jest ok. Ostatnio też chce wszystko robić "siam" ale lubi sie również poprzytulać. Wogóle to on uwielbia tatę i lubi sie z nim bawić i naśladować go. Jednak jeśli chodzi o niektóre sprawy to tylko mama, np. usypianie, no chyba ze mnie nie ma. Ale kompać sie woli z tatą. Ja to czasem mam tak ze jak Ali dłużej nie zwraca na mnie uwagi albo jak wróce ze szkoły a on sie nie przywita wylewnie to jestem zazdrosna i robi mi sie przykro, choć wiem,ze jestem jego ulubioną mamą;-)
 
kasiak całkiem fajny ten wzorek. Taki nietypowy, ale rzeczywiście przydałby się jakiś błysk tak jak pisała kasiaczek. My idziemy na wesele 3 maja i w związku z tym w czwartek idę do fryzjera na farbowanie i podcięcie :tak::-) Dopiero 30 kwietnia idę zrobić pazurki na wesele.
A wczoraj byliśmy na szałowych zakupach weselnych :tak:Kupiliśmy dziewczynkom sukieneczki i dla Ani buciki. Jeszcze tylko zostały dla mnie dodatki i buty dla Karolinki oraz Tomka. Laseczki wybrały sobie też kapelusiki na wakcje :tak::-) Moje małe modnisie... ;-)
 
reklama
Do góry