reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czasopisma dla rodziców

"W oczekiwaniu na dziecko" też mam :) i czytam systematycznie :) chodziło mi o coś takiego lżejszego, z polecanymi produktami dla mam i dzieci itd.
Jeśli szukacie książki dla tatusiów, to odradzam "Gdy stajesz się tatą". Niby opinie ma niezłe, ale jak dla mnie (i mojego męża) całkowita porażka. Myślałam, że będą tam bardziej praktyczne porady, a tu pół książki jest o tym, jak pogodzić się z tym, że będziesz tatą, bo pewnie się tego nie spodziewałeś i boisz się reakcji otoczenia...
 
reklama
"W oczekiwaniu na dziecko" też mam :) i czytam systematycznie :) chodziło mi o coś takiego lżejszego, z polecanymi produktami dla mam i dzieci itd.
Jeśli szukacie książki dla tatusiów, to odradzam "Gdy stajesz się tatą". Niby opinie ma niezłe, ale jak dla mnie (i mojego męża) całkowita porażka. Myślałam, że będą tam bardziej praktyczne porady, a tu pół książki jest o tym, jak pogodzić się z tym, że będziesz tatą, bo pewnie się tego nie spodziewałeś i boisz się reakcji otoczenia...

no tak, nie spodziewają się, bo my sobie same te dzieci robimy a taki bogu ducha winny mężczyzna postawiony przed faktem dokonanym, zostaje ojcem. No szok :O
 
Dokładnie Dagmar to tak jakby tatusiom wmawiało się automatyczną niezaradność i nieprzygotowanie do wychowania dziecka. Powinni się go bać i wszystko zostawić nam.
 
Do góry