reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czego boją się nasze dzieci i inne dziwne sprawy

Wiktoria generalnie nizego sie nie boi. Czasem przestraszy sie psa, ale to tylko wtedy gdy stoi przy niej i szczeknie i to tez nie zawsze. Wczoraj wiercili nam dziury w mieszkaniu do kabli od netu i Wiki wtulila sie tylko w babcie . Nie plakala tylko miala taka bojaca sie minke.
 
reklama
hej mamitki;)
ja mam ostatnio hardcore..moja Jul zrobila sie nie ufna do ludzi...kto ja dotknie to płacze(ale jak łzy jak groch) nie da sie wziasc na rączki do obcego, lub mniej obcej osoby..nie wiem co sie dzieje, jest marudna..i tylko ja sie licze i babcia,mam sporo znnaomych, nie mieszkam sama, staram sie aby Julcia byla wsrod dzieci ..a tu od 2 m-cy ma akcje....ahhhhhhhhhhh, nie wiem co robic, a o jedzeniu nie wspomne bo nie chce jesc;(

pozdraiwam
 
no to moja niunia bała się zejść z koca ;D ;D ;D

kocyk rozłożony na trawce a ona tylko po nim raczkowała, jak mówiłam choć do mamusi to szła a gdy koc się kończył i widziała trawkę to było eeeeee ;D ;D
 
Karolka dostała na roczek takiego pieska, który chodzi, szczeka, staje na 2 łapkach i panicznie sie go boi :laugh: ucieka od niego i woła mamamama i wspina sie na mnie. A taka fajna zabawka ;)
 
Kiedyś jak byliśmy u znajomych to kotka lekko ugryzła Stasia w rączkę ostatio jak tam poszłam z małym to jak zobaczył tego kota to zaczął się trząść ze strachu i z płaczem przyszedł do mnie. Po takim czasie a on dalej pamiętał że kotek go ugryzł. Ale i tak z ciekawością wodził za nim oczami, bał sie tylko jak kot podchodził bliżej.
 
a ja mam ostatnio pewien problem :-[

Arek od pewnego czasu nie chce się kąpać a dodam że wcześniej wprost za tym przepadał i jak mówilismy że idziemy sie myć to biegł pierwszy do łazienki teraz jak tak mówimy to on zaczyna mówić NIE NIE NIE a jak juz zaczynamy go myć to jest straszny płacz :-[ :( :-[ no i nie wiemy co mamy robić ??? przestać go kąpać ???
 
Koteczku, dzieciom zdarza się, że nagle im się coś "przestawi" i nagle zaczynają lubić szpinak albo bać się babci...
Może pomogłaby kilkudniowa przerwa w kąpaniu. Możnaby myć Areczka mokrymi chusteczkami, zamiast kąpać. Albo może Areczek mógłby wejść do wanny z jednym z rodziców... albo jakieś ciekawe zabawki kąpielowe mu zaproponować...
Nastka też miała przez jakiś czas taką "fazę", że w kąpieli się zaczynała wściekać i chciała wychodzić jak tylko ją wkładaliśmy do wanny. Trwało to jakiś tydzień, ale już jej przeszło.
 
avocado2 dzięki kopchana za rady :-* dzisiaj mój luby się z Areczkiem kapał i nawet nie było płaczu był zadowolony i sie super bawił :)
 
Monika byliśmy u znajomych i koleżanka wyciągneła takiego pieska i go uruchomiła - ile było płaczu - musieliśmy go schować do szafy ;D ;D
 
reklama
Krystian się boi niektórych obcych mężczyzn, i krów.
Przejawia się to tym że z daleka robi przerażoną minę i pokazuje nunu.
 
Do góry