reklama

Czego najbardziej nie lubimy robić przy naszych aniołkach?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2006r.' rozpoczęty przez głuszek, 7 Październik 2006.

1. głuszek

głuszek www.ratujmaluchy.pl

Zainspirowana ostatnimi postami (jak Angie karmi Alka) i moi mi doswiadczeniami postanowiłam załozyć taki watek żeby kaza się mogła pozalic - moize bedzie nam lepiej.

JA NIENAWIDZĘ USYPIAĆ MAŁEJ WIECZOREM!!!! CZasemi idzie bezproblemowo a czasami marudzenia, pokpłakiwanie, wrzeszczenie i inne ceregiele - byleby tylko nie iść lulu!!!
    A jak jest u was???

2. abryz

abryz MAJOWA MAMA'06

Ja nie lubię znosić i wnosić wózka oraz przynosić i wynosić wanienki z wodą, reszta narazie mnie nie denerwuje :-)

3. reklama
  4. Mandarynka

Mandarynka Maj 2006, Kwiecień 2009

Abryz - sorry, że pytam - ale dlaczego tatuś nie wnosi i nie wynosi wanienki? W końcu to chłop powinien nosi ciężary!;-)

5. abryz

abryz MAJOWA MAMA'06

Mandarynka, tatuś często nieobecny w czasie kąpania, niestety :-(

6. Mandarynka

Mandarynka Maj 2006, Kwiecień 2009

Niestety! U nas czasem też nie ma tatusia przy kąpieli. Ja kąpię małą w kuchni i wtedy nie noszę całej wanienki tylko sobie wlewam miską - parę razy. Lżej. Szanuj swój kręgosłup!

7. abryz

abryz MAJOWA MAMA'06

Szanuję na miarę możliwości :-)

8. kropecka

kropecka Majowa mama 2006; Mamy lutowe'08

ja tak jak głuszek nienawidzę wieczornego usypiania i dodatkowo dziennego usypiania. usypianie jest do kitu, czemu dziecko jak jest zmęczone nie może sobie po prostu zasnąć ? i nienawidzę noszenia go jak jest marudny.

9. gosiek289

gosiek289 MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)

a ja niecpie jak mały mnie gryzie zebami po cyckach:no:

10. reklama
  11. AGUSIAAA

AGUSIAAA MAMUSIA OLUSIA `06

Dokladnie Gosiek... ja tez nienawidze jak maly mnie gryzie:wściekła/y:... choc robi to na szczescie zadko... :szok:
    Wanienke i wozek nosi tata albo dziadek... :tak:

12. a+t+?

a+t+? MAJOWA MAMA 06'

Ja nie cierpie usypiania i dziennego i nocnego, chociaz ostatnio nabralam do teo wiecej cierpliwosci. Wode do wanienki tez nosze sobie miska - na 3 razy :-) Nie lubie za to znosic wozka, ale na szczescie czesto trafiam na zyczliwych sasiadow, ktorzy pomagaja mi z tym ciezarem.

Poleć forum