reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czego nauczylyscie sie z wiekiem?

reklama
tego że pieniążków nie można pożyczyć nawet rodzinie:tak:
że nie zawsze też mogę ufać najbliższym
i cierpliwości(a nauczyła mnie tego moja mała terrarystka:happy2:)
 
Vera - Jak sie tych cech nauczysz to daj mi cynk - chetnie poslucham jak to zrobilas!:tak::-) W tym temacie jestem oporna do granic...:zawstydzona/y::crazy:

No wlasnie - kasa! W zyciu bylam juz na wszystkich poziomach wozu (a nawet bruku) i tu szkole dostalam dobra. Kolejne motto: "Kochajmy sie jak bracia, a liczmy jak Zydzi!" Oraz "Dzis zabezpiecz swoje jutro!".
Nawet kiedy pozyczam pieniadze rodzinie (mam na mysli duze kwoty) to spisuje umowe na pismie! A czasem w umowie wpisane jest co jest zabezpieczeniem. Na szczescie moja rodzina ma zle doswiadczenia i wszyscy sa zgodni w tym temacie i nie ma problemu. Na szczescie z oddawaniem tez. Jak na razie....
 
napewno cierpliwości:) wyrozumiałosci i wiem jedno !! że nie ma idealnych związków a jesli ktos mówi że są to kłamie :D w życiu trzeba iść na kompromis i chyba to jest lekarstwo na wszelkie kłopoty
 
Do góry