reklama

czego potrzebuje kobieta w ciąży

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez joanna.asia, 28 Październik 2014.

1. joanna.asia

joanna.asia Początkująca w BB

Cześć, jestem projektantką i chciałabym zaprojektować rzecz, która ułatwiłaby życie codzienne kobiety w ciąży. Proszę o pomóc, czy brakuje Wam jakiś przedmiotów? Czy istnieją problemy, których rozwiązaniem byłby odpowiedni przedmiot? Każda odpowiedz/ luźna myśl będzie pomocna. Dzięki! :)

Ostatnia edycja: 28 Październik 2014
  2. Cyntia85

Cyntia85 Moderator

Sztuczna żywa pierś i mój klon, który przejmowalby Adrianka, gdy ja będę chciała się zdrznac lub zjeść ciepły obiad ;)
    A z mniej ważnych to może jakąś poduche, na której moznaby wygodnie karmić dziecko na leżąco (żeby dziecko leżało na niej pod kątem i mamie było wygodnie)? Mnie wiecznie niewygodnie. Albo ochronę przed wskakujacymi do łóżeczka kotami?

3. reklama
  4. aureolcia

aureolcia Fanka BB :)

ja miałam problem z kupnem fajnych ubrań, jakichkolwiek tylko dlatego że mam rozmiar większy niż 44 :baffled: rybaczek w ogóle nie udało mi się kupić i byłam zmuszona chodzić w dresowych :baffled:

5. Dorcia

Dorcia Fanka BB :)

aureolcia ... dołączam się do krąglejszych mamusiek !!! Bardzo ciężko znaleźć fajne ciuchu ciążowe dla kobiet plus size !!! Byłabym przeszczęśliwa gdyby wyszła jakaś kolekcja - niedroga a modna !!!

6. mamastaszka

mamastaszka Fanka BB :)

a ja odkryłam pod koniec ciąży, i ratowało to resztki mojej godności , bo dawało samodzielnośc- metrowa łyzke do butów z ikei. mogłam wyjść z domu przynajmniej w dowolnych butach, a z wielkim brzuchem mogłam tylko rzucic okiem na stopy...
    Ciuchy kupowałam w necie- dało sie wyszperac, ale ja to chudziaczek przed ciązą

7. joanna.asia

joanna.asia Początkująca w BB

Dzięki za odpowiedzi! Chciałabym zebrać bazę wielu pomysłów a potem coś wybrać, więc jesli jeszcze coś macie to dawajcie :) Przykład z łyżką nasuwa mi pytanie; jakie czynnoścu były trudne do wykoania albo nawet niewykonalne z brzuchem (albo zaraz po ciaży czy z małym dzieckiem)?

8. zbuntowana

zbuntowana Fanka BB :)

Załóż sobie 5 kg worek na brzuch, wyobraź sobie że musisz na niego uważać, nie ściskać itp., i pochodź. Nikt za Ciebie nie wymyśli cudownego wynalazku. Mnie osobiście ułatwiłoby zycie posiadanie broni palnej :) ( Na śmierdzących ludzi, pijaków, niektórych starych babiszonów, tępych idiotek) :wściekła/y:

9. Cyntia85

Cyntia85 Moderator

O, wiem ;) Materac z 3 wglebieniami na biust i brzuch, by można było bezpiecznie spać na brzuchu. Tak mi tego brakowało! ;)

10. reklama
  11. doluka

doluka Aktywna w BB

Królestwo temu, kto wynajdzie maszynę do zakładania skarpetek ! :)

Poleć forum