reklama

Czego sie boisz???

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez jus20sto, 7 Wrzesień 2005.

1. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

Dziewczyny napiszcie jakie lęki macie, lub czego sie panicznie boicie??

Wątek założony z premedytacja bo właśnie wystrachał mnie wielki obrzydliwy pająk idący w oim kierunku po ścianie!!!! :o :o :o :o :o :o
    Ja panicznie boję się pająków.
    Chocby był najmniejszy to od razu wchodzę na stół.
    Dziś z opresji uratował mnie mężuś ;)

A jak to jest z wami??

2. minozka

minozka Fanka BB :)

Boję się... że zostanę sama z dziećmi,
    boje sie... że moge nie doszekać ich 18-tych urodzin

boje się... głupich, nieodpowiedzialnych kierowców

3. reklama
  4. aga75

aga75 Fanka BB :)

ja też boje się pająków i wszystkiego co ma więcej niż cztery nogi...brrrrr, obrzydlistwo. Kupiłam niedawno łapkę na muchy i ku uciesze mojego męża, który chichota ze mnie rozprawiam się z robactwem...(dobrze, że mam zmywalne ściany)

5. Gosiula

Gosiula Fanka BB :)

jus20sto to możemy sobie uścisnąc dłoń ;) Też się, może nie boję, ale straaaasznie brzydze pająków!!!! Takich małych albo duzych, ale z cienkimi nóżkami - nie. Za to te wielkie czy mniejsze, ale grube przyprawiają mnie o dreszcze szczególnie jak jestem boso, a często mi sie zdarza chodzić po domu bez klapek. Ale nie wchodze na stół. Z trudem i okropnym uczuciem, ale stawiam im czoło ;D I też zabiłam dzisiaj jednego, który chodził po oparciu krzesła. Fuj, obrzydliwe :mad:

6. Liriel

Liriel Fanka BB :)

Czasem boję się samej siebie...
    Za pająkami też nie przepadam, zimno mi się robi na widok tych małych i włochatych, "krzyżaka" bez strachu wezmę na rękę. Ptasznika miałam okazję trzymac w ręku, to dość ciekawe doświadczenie.
    Boję się zniedołężnienia na starość.
    Boję się stracić tych, których kocham.
    Boję się ciemnych uliczek, lasu nocą.
    Boję się ludzi, którzy zbyt ciekawie mi się przyglądają...
    Boję się wielu rzeczy...wielu nieświadomie, a raczej podświadomie.

7. Agnexx

Agnexx Gość

Nie boję się pająków... :p
    Ale...

8. Gosiex

Gosiex Gość

Ja się boję, że coś będzie nie tak z fasolką, którą mam w brzuszku :-[ ale staram, sie myśleć pozytywnie, choć nie jest mi łatwo.

9. misia_q

misia_q Turbomama

a ja mam jakieś natręctwa psychiczne i boję się wypadku samochodowego... nie mogę sie uwolnić od strachu że albo sama zginę, albo kogoś stracę w ten sposób... brrrr

10. reklama
  11. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

A ja sie boję porodu i tego, ze nie będe umiała poradzić sobie z maleństwem jak juz sie urodzi.

A pająków tez nie znosze.

12. zozanka

zozanka Fanka BB :)

boje się że mąż mnie zostawi dla młodszej, zgrabniejszej i boje się wszelkiego robatctwa, boje się że coś stanie sie mojemu maleństwu....ehm co za życie

Poleć forum