reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czego słuchają Kwietnióweczki

reklama
Uwielbiam muzykę filmową ,szczególnie soundtrack z filmu Pan i Władca Na krańcu Świata(Master and Commander )YouTube - Master and Commander - ending music - La Musica Notturna Delle Strade Di Madrid' No. 6 ,ponadto także soundtrack z filmu Zmierzch YouTube - Kołysanka Belli-Zmierzch YouTube - Bella's Lullaby (Twilight Soundtrack Version Official ) -piękne melodie:)
a ponadto Guns and Roses , hip hop (Dr.Dre,Snoop Doog) a ostatnio wróciłam do swoich zbuntowanych lat i słucham Kalibra 44 ,oraz jednej szczególnie piosenki YouTube - Pezet - Ukryty w mieście krzyk
Więc uważam, że moje dziecko będzie miało zróznicowane gusta muzyczne:)
 
a ja słucham ostatnio płyty O dwóch takich, co ukradli księżyc Lady Pank. Jest to płyta do bajki pod tym samym tytułem. Bardzo spokojna i melodyjna :)

 
Amber!
Bo sie wybiorę do Ciebie, co by cię postawic na nogi, no nie można sie tak dołować.
WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE!!!
 
reklama
A może wierszyk? :)

"Małe serce człowieka,
Dusza także niewielka,
Całe ciało człowieka,
To jak w morzu kropelka.
I choć człowiek tak mały,
By na szczęście natrafić,
To tym małym serduszkiem
Bardzo kochać potrafi."
 
Do góry