reklama

Czego używałyście na rozstępy?

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez natalinaa, 17 Styczeń 2014.

1. natalinaa

natalinaa Fanka BB :)

Dziewczyny jakich preparatów używałyście na rozstępy? To dopiero moj 6 tydzień ciąży, ale już o tym myślę. I od kiedy zaczęłyście używać jakiś kremów? Ja narazie się ratuje olejkiem nuxe. I już się obawiam bo moja mama miała straszne rozstępy ale On też przytyła 30 kg.

2. natalinaa

Przepraszam bardzo dopiero teraz zauważyłam że juz był taki post

3. reklama
  4. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

ja ci jednak odpiszęotóż używałam po prostu zwykłej oliwki dla niemowląt i na brzuchu nie mam żadnych po ciążowych rozstępów, a jestem raczej typem z tendencją do rozstępów (te na nogach mam jeszcze z czasów nastoletnich), codziennie smarowałam brzuch ta oliwką i nic poza tym ;-)

5. natalinaa

Serio? To super w takim razie też spróbuję narazie po świątecznych prezentach został mi olejek nuxe i narazie jego używam :)

6. sensique

sensique Zaciekawiona BB

Ja od 3 msca smarowalam brzuch balsamem mamma mia z ziaji Fajny i wydajny Teraz mam z Gerbera, ktory dostalam od siostry a do biustu z serii sexy mama ladnie sie po nich pochowaly granatowe paseczki na piersiach ImageUploadedByForum BabyBoom1395166388.734495.jpg

7. MarysiaStaskiewicz

MarysiaStaskiewicz Zaciekawiona BB

Mamma Mia Ziaja :) polecam. Skuteczny :)

8. kasia-matiy

natalinaa dodam że oliwki używałam nie już na rozstępy, ale zapobiegawczo, po prostu aby skóra była nawilżona i dzięki temu bardziej elastyczna, naprawdę nic więcej nie stosowałam ;-) najgorzej wspominam czas spędzony w szpitalu (około miesiąca) kiedy KTG miałam kilka razy dziennie i ten żel zaczął w końcu wywoływać reakcje alergiczne i coś na kształt rozstępów, wtedy też pomogła oliwka dla dzieci (konkretnie używałam akurat Bambino) ;-)

9. lenaDTR

lenaDTR Mamusia Gajusi

Ja smarowałam kremem Pharmaceris, położna mi mówiła, że oliwka jedynie nabłyszcza a nie nawilża skóry. Jak dla mnie rewelacja ale tak naprawde każda skóra jest inna. Koleżanka używała kremy po 100zł a ma rozstępy jak żołnierz naboje.

10. reklama
  11. kasia-matiy

sama oliwka w sumie bardziej natłuszcza, równie dobrze można by używać oleju słonecznikowego tak jak kiedyś na odparzenia smarowało się pupcie dziecka, moja skóra jest raczej podatna na rozstępy, ogólni mało elastyczna i pierwsze rozstępy mam jeszcze z okresu dojrzewania :-( z nimi już nic nie zrobię, ale udało mi się uniknąć tych na brzuchu i z tego jestem bardzo zadowolona, tyle że mój brzuch nie zdążył zbytnio urosnąć ;-)

12. mayama

mayama Początkująca w BB

A ja polecam balsam Palmers na rozstepy. Stosowalam cala ciaze, dopiero po porodzie wyszly mi po dwa rozstepy na boczkach ale na to pomogl mi juz Bio Oil.

Poleć forum