reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czeka mnie najtrudniejsze pożegnanie...

reklama
Wspaniali z Was rodzice! Synek na pewno jest i będzie dumny ze "trafił" wlasnie do Was, mimo ze na tak krótko! Jak dla mnie, to jesteście megaodważni!
 
Kochana lzy same leca czytajac o was I waszym malym synku .Twoja dziecko nie moglo trafic lepiej . Trudny okres przed wami I zdajecie sobie z tego sprawe ale cudownie ze walczycie do konca .Trzymaj sie I Jak bedziesz sie chciala wygadac badz wyplakac masz nas-Aniolkowe mamy ktore swoje anioly trzymaly w ramionach .
 
Chciała bym bardzo by zdazył się cud cuda się zdażaja i sama takiego cudu sie doczekałam więc trzymam kciuki by jednak los był dla was łaskawszy to bardzo ciężki czas dla was ale podjeliście chyba najlepszą decyzję gdybys usuneła potem miała byś wyrzuty sumienia a może byłby zdrowy? a może ktoś sie pomylił? a tak przytulisz go on poczuje ciebie jakby to nie miało sie skończyc na pewno czuje waszą wielką miłość bądż silna wiem że łatwo sie mówi a to wielka strata sama 3 ciąże opłakałam ale walczyłam o kolejne i kiedy juz straciłam nadzieję stał sie cud i mam 7 mc synka .
Znajomej ko,ezanka w wieku przeszło 40 lat zaszła w ciąże lekarze powiedzieli żę jej córeczka ma zespół downa i że może ciążę usunąc bo dziecko ma jeszcze jakies obciążenia kobieta zaryzykowała tak jak wy podjeła decyzję że urodzi i wychowa to chore dziecko bo niczemu nie zawiniło i urodziła zdrową piękną córeczkę byli przeszczęśliwi że podjeli takąd decyzję pomimo że technikę mamy już super to jeszcze takie błędy mają miejsce .

Bardzo mi żal Ciebie że musiało to Ciebie spotkać że zamiast cieszyc sie tym stanem to się smucisz duzo myślisz jak to będzie każdy ruch czy brak ruchu kontrolujesz czy cos złego się nie dzieje to bardzo bolesne nikomu takich przezyć sie nie życzy ale walcz walcz o szczęście walcz o szczęśliwe macierzyństwo bo nie ma piekniejszych chwil w naszym zyciu jak bycie mamą gdybys musiała rozstac sie z synusiem nie poddawaj się mamy na forum koleżanke która w 16 tyg musiała pożegnac się z synkiem ale walczyła i teraz w maju urodziła sliczną córeczkę .
 
mika.k nie wiem co napisać .....
jedno wiem napewno jesteście najwspanialszymi rodzicami jakich znam Wasz kochany szkrabuś napewno czuje jak baardzo go kochacie
decyzja którą podjeliście była bardzo trudna , ale jednego w życiu będziesz pewna , że jako matka zrobiłaś wszystko dosłownie wszystko co mogłaś
trzymam kciuki za Was i Wasze maleństwo
pisz kiedy tylko będziesz miała potrzebę i ochotę sercem jesteśmy z Tobą
 
i mieć pewność, że zrobiliśmy wszystko co było w naszej mocy, żeby czuł się akceptowany i żeby wiedział, że rodzice nie odrzucili go jak zepsutej zabawki, tylko kochali do końca i zawsze będą kochać...

Nie bede slodzic....
ale jestes okrutnie niesprawiedliwa dla tych rodzicow ktorzy podjeli decyzje o terminacji...

My rowniez kochalismy nasze dzieci do konca. Nie odrzucilismy ich, a juz na pewno nie potraktowalismy jak zepsutej zabawki....

wrecz przeciwnie. Z milosci do nich pozwolilismy im odejsc bez cierpienia...

zycze ci duzo sily mio wszystko...
 
reklama
&&&& zaciśnięte! nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić co czujecie ale jestem pełna podziwu za siłę! Synuś czuje wszystko i jest bardzo dumny z tak cudownych rodziców!
 
Do góry