reklama

czekać, czy nie czekać?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez patpat, 21 Wrzesień 2016.

Tagi:
  1. patpat

patpat Zaciekawiona BB

Cześć Eskpertki!

Potrzebuję Waszej porady i może otrzeźwienia.
    Spóźnia mi się okres, 5 dni dopiero, ale nigdy mi się nie spóźnił więcej niż 1 dzień.
    Robiłam dziś test, który wyszedł mi negatywny.
    Dodatkowo mój partner od pewnego czasu nie zawsze osiąga orgazm.
    Stosunek był oczywiście w dni płodne, bo chcemy dzidziusia.
    Od niedzieli jestem cały czas zmęczona, boli mnie dół brzucha (tak jakby okres, ale coś innego) i wczoraj i dziś strasznie boli mnie głowa (chyba 3 razy w życiu mnie w ogóle głowa bolała)
    W piersiach nie widzę zmian, nawet nie bolą..
    Chcemy dzidziusia, ale nie robimy nic na siłę, w sumie niedawno zaczęliśmy "nie uważać" i wiecie, nie mam tej presji, dlatego też nie dziczę ze śledzeniem siebie i objawów, jednak to wszystko co się dzieje, troche mnie zastanawia.
    Dajcie znać co myślicie. Czekać dalej, czy uciekać na testy krwi?

2. Katarzyna K

Katarzyna K Początkująca w BB

Poczekaj ze 2 tygodnie jeszcze. W tak wczesnym okresie testy mogą wychodzić negatywne, było tak na przykład u mnie, że dopiero po ponad 2 tygodniach test wyszedł pozytywnie. Teraz jest moim zdaniem za wcześnie na badania.

3. reklama
  4. patka90.02

patka90.02 Fanka BB :)

Ja bym zrobiła bete bo jestem niecierpliwa. Masz wtedy 100% pewności. Powodzenia :)

5. super_mysz17

super_mysz17 Fanka BB :)

Najlepiej zrobić test z krwi lub poczekać choć tydzień i zrobić drugi test jeśli nie chcesz się kłuć ;)

6. malinka122

malinka122 Zaciekawiona BB

a mi test wyszedł pozytywny przed spodziewana miesiączka, ale na to nie ma reguły . Testy z krwi są wiarygodniejsze wiść myślę że spokojnie możesz zrobić i będziesz miała pewność

7. patpat

patpat Zaciekawiona BB

Dzieki dziewczyny. A czy wizyta u ginekologa jest w stanie potwierdzić ciąże, bez badań krwi?

8. karolyn1987

karolyn1987 Fanka BB :)

Jeśli jest ciąża to powinien być widoczny pecherzyk ale nie wiem kiedy on się dokładnie pojawia. Ja byłam 5 tyg od ostatniej miesiączki i był.

9. patpat

patpat Zaciekawiona BB

Udam się jutro na testy krwi. Wtedy wszystko będzie w 100% pewne :)

10. reklama
  11. malinka122

malinka122 Zaciekawiona BB

Lekarz powinien zrobić ci usg bo tak na oko to nic ci nie powie. Najlepsze moim zdaniem będzie badanie beta hcg

12. patka90.02

patka90.02 Fanka BB :)

Daj znać jakie będą wyniki:)

Poleć forum