reklama

czekając na pierwsze maleństwo:)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2015' rozpoczęty przez Zoey, 27 Maj 2014.

1. Zoey

Zoey Początkująca w BB

Hej kobitki!
    zdązyłam sie juz zorientować ,że jest tu sporo dziewczyn,które mają już jedno lub nawet dwoje dzieciaczków.A która z Was czeka na pierwsze dziecko?
    :)

2. maadlen81

maadlen81 intelektualnie niepokorna

Ja :-)

3. reklama
  4. groszq

groszq Zaangażowana w BB

5. Gabi83

Gabi83 Fanka BB :)

Ja :-) dlugo wyczekiwane i teraz az boje sie uwierzyc ;-)

6. groszq

groszq Zaangażowana w BB

Gabi83 mnie się to dalej w głowie nie mieści że coś tam w środku rosnie:-) tym bardziej że zaczęliśmy sie starać z myślą - kiedyś trzeba zacząć, to nie jest tak łatwo, a jeśli nam nie będzie wychodziło to przynajmniej będzie czas na jakieś działania póki za starzy nie jesteśmy ;-). No i teraz mamy, od strzała :D Ja nie wiem jak myśmy to zrobili, i jak to jest ze przez tyle lat nic nie zmajstrowaliśmy przypadkiem ( bo raczej sie zabezpieczaliśmy ale wiadomo jak to czasem bywa:zawstydzona/y:)

7. Gabi83

Gabi83 Fanka BB :)

Widzisz groszq a my staralismy sie prawie rok,a myslelismy od 2 tylko przy okazji badan przygotowujacych na ciaze wyszlo ze mam guza na jajniku i dobrze ze wyszlo wczesniej a nie po 5 latach staran :-)

8. maadlen81

My staraliśmy się ponad 2 lata :-( w między czasie byłam 4 razy w szpitalu na zabiegach ale udało się i Wam tteż gratuluję:-)

9. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Mnie się z Tosią udało za pierwszym razem, teraz za drugim :-D I w pierwszej ciąży miałam mnóstwo obaw, długo się oswajałam z myślą, że jestem w ciąży, mimo, że Dzidzia planowana. Później po porodzie miałam tragicznego baby bluesa, załamywałam się, że życie mi się wywróciło, a teraz pełen luz :-D

10. reklama
  11. groszq

groszq Zaangażowana w BB

No to tym bardziej gratuluje tych wyczekanych fasolek :) Nie żeby nasza nie była oczekiwana ;-) po prostu krócej czekaliśmy , ale cieszy,y sie tak samo jak wy :)

12. maadlen81

no pewnie:-) każda ciąża to cud:-)

Poleć forum