reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czekając na pierwsze maleństwo:)

agulqa tylko zastanawiam sie czy moge tak rodzic w jednym szpitalu a z innego miec polozna:baffled: a w tej szkole co sie zapisalam zajecia sa na 10 tyg przed porodem, wiec troche dlugo jeszcze:dry:
 
reklama
Mojej koleżance nawet pozwolili zadzwonić po swojego lekarza prowadzącego, gdy zaczęły się komplikacje, a nie pracował w szpitalu gdzie rodziła. Wszystko zależy od chęci niestety.

Jedna położna jest w trakcie porodu i tu możecie opłacić jeśli chcecie konkretną, lub mieć tą która jest na dyżurze. A później przychodzi położna środowiskowa i ta jest z reguły z przychodni, ale ktoś pisał, że można ją też wybrać.
 
Tasia ja nie wiem jak tu w inie ale w poznanii soe dowiedzialam ze nie musialabym miec srodowiskowej z rejonu tylko cxesto szkoly rodzenia oferuja juz w cenie ze ich pllozna bedzie przychodzic
 
Agulqa no właśnie o to mi chodziło;-) Ja nie miałam problemu, bo położna ze szkoły rodzenia akurat pracuje u mnie w przychodni, a do tego w szpitalu gdzie rodziłam:-D
 
mogę się na nowo podlączyć...:zawstydzona/y:
trochę mnie tu nie było wiem :( jakos tak na nic czasu nie bylo... :zawstydzona/y::baffled:
Postaram się nadrobic zaegosci ale chyba cięzko będzie...
 
reklama
Do góry