reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czekając na poronienie...

W dniu wczorajszym dowiedzialam sie ze moja ciaza przestala sie rozwijac co 2 dni beta hcg spada o 6 tys. Lekarz powiedzial ze najlepiej bedzie poczekac na samoistne poronienie ktore nastapi najpozniej do 14 dni bo macice lub lozysko mozna uszkodzic podczas zabiegu chyba ze dostane goraczki lub bolu glowy to czeka mnie szpital ,teraz czekam na samoistne poronienie moje malenstwo ma okolo 8 tyg. Na poczatku byl problem bo nie bylo widac zarodka tydzien pozniej zarodek mial 4mm ale sie schowal z boku .beta hcg roslo wiec lekarz dal nam nadzieje a tu nagle zaczelo tak spadac .Cholernie boli bo czekam az malenstwo samo zejdzie i ta niepewnosc kiedy sie zacznie i co bede czula
 
reklama
Cieszę się, że znalazłam to forum. W zeszły czwartek lekarz poinformował mnie, że dziecko jest za małe jak na 10tc i ze powinnam czekać na poronienie albo będę miała zabieg. Jeśli nie zacznę krwawic, mam kolejny skan w środę 23 grudnia. Wesołych świąt...co za ironia losu. Jestem załamana, mój mąż również. Bardzo pragnęlismy tego dziecka. Boję się, że coś jest ze mną nie tak i ze nie będę mogła mieć dzieci :(
 
Witam! Jestem tu pierwszy raz. Jestem wg miesiączki w 9 tc, na ostatniej wizycie u ginekologa dowiedziałam się, że obraz ciąży jest nieprawidłowy, że nic z tej ciąży nic nie będzie, że powinnam w przeciągu 2 tyg poronic, a jak nie to mam przyjść na wizytę 2 kwietnia i dostanę skierowanie do szpitala. Powiedział, że serce bije, zarodek ma 1,9 mm, i jest nieprawidłowy pęcherzyk zoltkowy. Na drugi dzień poszłam do innego gin powiedział,ze zarodek ma 6 mm i nie bije mu serce i ogólnie obraz nieprawidłowy i w przeciągu tyg poronic. Zrobiłam betę hcg i mam 23tys Nic z tego nie rozumiem? Czy ktoś miał coś podobnego?
 
Gosiaczek jesli masz watpliwosci skonsultuj sie znow z jakims lekarzem a najlepiej jedz na ip jednorazowe badanie bety o niczym nie swiadczy.. Wspolczuje stresu.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam! Jestem tu pierwszy raz. Jestem wg miesiączki w 9 tc, na ostatniej wizycie u ginekologa dowiedziałam się, że obraz ciąży jest nieprawidłowy, że nic z tej ciąży nic nie będzie, że powinnam w przeciągu 2 tyg poronic, a jak nie to mam przyjść na wizytę 2 kwietnia i dostanę skierowanie do szpitala. Powiedział, że serce bije, zarodek ma 1,9 mm, i jest nieprawidłowy pęcherzyk zoltkowy. Na drugi dzień poszłam do innego gin powiedział,ze zarodek ma 6 mm i nie bije mu serce i ogólnie obraz nieprawidłowy i w przeciągu tyg poronic. Zrobiłam betę hcg i mam 23tys Nic z tego nie rozumiem? Czy ktoś miał coś podobnego?
Napisz jaka masz wielkos pęcherzyka zoltkowego, ja mialam 6,2 mm w 8tc taka wartość pow.6 mm jest określana jako nieprawidłowa i moze świadczyc o wadach zarodka np.chromosomalnych genetycznych.Ja poronilam samoistnie w ten poniedziałek niestety...
 
Witam! Jestem tu pierwszy raz. Jestem wg miesiączki w 9 tc, na ostatniej wizycie u ginekologa dowiedziałam się, że obraz ciąży jest nieprawidłowy, że nic z tej ciąży nic nie będzie, że powinnam w przeciągu 2 tyg poronic, a jak nie to mam przyjść na wizytę 2 kwietnia i dostanę skierowanie do szpitala. Powiedział, że serce bije, zarodek ma 1,9 mm, i jest nieprawidłowy pęcherzyk zoltkowy. Na drugi dzień poszłam do innego gin powiedział,ze zarodek ma 6 mm i nie bije mu serce i ogólnie obraz nieprawidłowy i w przeciągu tyg poronic. Zrobiłam betę hcg i mam 23tys Nic z tego nie rozumiem? Czy ktoś miał coś podobnego?
Napisz co u Ciebie?Pozdrawiam
 
Hey. Przyszła kolej na mnie. Dzidziuś rozwijał się wolniej, bo ciąża młodsza o dwa tygodnie, jednak była nadzieja, że owu się przesunela. Pierwsze usg, serce bije, jest 6t2d, Potem usg za dwa tyg, ciąża rozwijała się w porządku(wg gin ok ale wg mnie serce pracowało ciut wolniej, z doświadczenia po poprzednicy ciazach) , to był 8t3d wg usg. W poprzednim tygodniu, na kontrolnej wizycie okazało się, że zamiast 10t6d jest 8t6d i brak akcji serca, brak przepływów. Szok i niedowierzanie, bo z martwym dzidziusiem chodzę od ponad dwóch tygodni. Odrazu dostałam skierowanie do szpitala, jednak zdecydowałam, że po weekendzie podejmie decyzję czy czekam czy nie. Jutro idę ma wywołanie, bo nie mam najmniejszych oznak poronienia, za ponad tydzień przeprowadzam się,nie mogę dłużej czekać. Bardzo chciała ronić w domu ale wiem, że to dla dzieci i męża nie będzie najlepszym pomysłem. Pocieszam się, że Aniołek jest w niebie. I wiecie co, to niesamowitej, jak takie cierpienia przeradza się w nieopisana wdzięczności za wszystko co mam, w radość stworzenia. Jezus mnie umacnia. Ps. Trzymajcie kciuki, żeby obyło się bez lyzeczkowania i komplikacji.
 
reklama
Dziewczyny ja czekam na obumarcie dzieciatka. Jestem jakos na poczatku 7 tygodnia. W zeszly czwartek bylam u ginekologa powiedzial ze zarodek ma 6mm i slabiutkie tetno. Wczoraj bylam u niego sprawdzic czy tetno lepsze. Powiedzial,ze zarodek stoi w miejscu nie rosnie i tetno tak samo slabe. Dla niego racjonalnie patrzac powinnam odstawic leki. Ale powiedzial ze wie ze to trudna decyzja gdy jest tetno. Zecydowalam ze leki chce brac dalej,nie moglabym zabic mojego kropka. Lekarz powiedzial,ze do soboty powinno byc po wszystkim. W Sensie do soboty tetno powinno ustac. I teraz czekam az serduszko przestanie bic. Chcialabym poronic w domu bez pomocy lekarzy. Po jakim czasie po poronieniu moge wrocic do pracy? Od Razu?
 
Do góry