reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czekaliśmy na Nią 10 lat..........

reklama
Strasznie mi przykro...
Nie ma słów by opisać co się czuję w takiej chwili :-(
Dla Was mnóstwo siły i wiary, że nadejdzie ten dzień gdy będzie cieszyć się maleństwem a Oleńka będzie patrzyć na Was z góry!
Dla Ciebie Olusiu [*]
 
Dzisiaj, już5 lipca, gdyby nie ten koszmarny 18 marca to Ola byłaby dzisiaj z nami, miałaby 5 dni.........nie daję rady, na zewnątrz się trzymam, ale to uczucie od środka rozedrze mi serce na strzępy.......
 
Pelargonia....przytulam do serca...wspieram..
ja też straciłam maluszki,ale w 7 i 9 t.c....

zawsze jak Ci zle to na bb ktoś Cię przytuli,poda chusteczkę i potrzyma za rękę-tyle możemy zrobić-serce matki nigdy nie zapomni.......

:-:)-(

wspólczuję Tobie i mężowi..
 
Dzisiaj 19-ty, dzień rocznicy, tylko nie wiem czy rocznicy narodzin czy rocznicy odejścia mojej kruszynki? Niby minęło 4 miesiące, ale ból nadal jest i chyba cały czas już będzie, choć jakoś staram się trzymać, płaczę tylko gdy mąż nie widzi i nie słyszy, bo wiem że też mu ciężko, to codziennie myślę co by było gdyby, co dzisiaj byśmy robiły, czy by smacznie spała czy płakała bo ma kolkę. Widac nie dane mi było tego zaznać. Dziękuję Wam kochane za słowa wsparcia i otuchy.........i pamięć o mojej Oleńce

 
reklama
Pelargonia ogromnie mi przykro :-( jakie zycie jest niesprawiedliwe ;/ najpeirw pozwala rosnąc takiemu maluszkowi a potem nie daje mu mozliwosci zamieszkac z rodzicoami na tym swiecie....

tulam mocno...

dla Oleńki
[*]
 
Do góry