reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Mania [emoji7][emoji7] matko jakie piękne [emoji50][emoji50][emoji50] cudne [emoji7]


_________________________
Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem, co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej...
 
reklama
Mania [emoji7][emoji7] matko jakie piękne [emoji50][emoji50][emoji50] cudne [emoji7]


_________________________
Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem, co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej...
Dzięki, lubie torty robić [emoji16]



Padłaś? POWSTAŃ! Popraw koronę i zasuwaj!
 
Mania a na tym torcie niebieskim co to jest to biało niebieskie na dole?


_________________________
Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem, co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej...
 
Bum bo u nas ciepłociąg gdzies im podobno pękł i go naprawiają. Najzabawniejsze jest to, ze tak jest co roku, w tym samym czasie i w tym samym miejscu [emoji6] a we wrześniu co roku przez 2-3 tygodnie nie ma cieplej wody w mieście bo tez cos wiecznie robią. Tragedia. Dzis to już telewizja była, ale to i tak nic nie da. Rury stare powinni dawno wymienić, ale po co, jak kasę mozna sobie brać. Lepiej niech całe miasto marznie, ponad 30tys ludzi [emoji53]


_________________________
Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem, co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej...
My mamy podobnie z rurami od wody co roku nie ma wody , ale zeby kuzwa wymienić to im ciężko wrrr...
Całe szczęście już mam [emoji5]

[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
...życie cudem jest...
 
Mania a na tym torcie niebieskim co to jest to biało niebieskie na dole?


_________________________
Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem, co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej...
To krem maślany na bazie bezy szwajcarskiej
Najlepszy do takich dekoracji
A na brzegu posypka z opłatka


Padłaś? POWSTAŃ! Popraw koronę i zasuwaj!
 
Mania no torty cudenko [emoji4] robisz na zamowienia [emoji38]

[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
...życie cudem jest...
 
A to i ja się pochwale tortami
Co mi tam [emoji16]

1484153057-aaaaaa.jpeg


1484153073-aaaaaa.jpeg


1484153086-aaaaaa.jpeg


Padłaś? POWSTAŃ! Popraw koronę i zasuwaj!
Mojej malej by sie.taki kazdy podobal...ale ten Frozen to chyba najbardziej [emoji7]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mania no torty cudenko [emoji4] robisz na zamowienia [emoji38]

[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
...życie cudem jest...
Nie nie robie
Tylko dla rodziny i znajomych [emoji16]

Padłaś? POWSTAŃ! Popraw koronę i zasuwaj!
 
reklama
Torty tortami, a mnie juz zaczyna pilowac brzuch na okres i cycki......grrrr[emoji35]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
A wiesz że ja jestem dzień po owulacji i macica mi się spina jak przed @
Masakra [emoji58]

A cycki od tej prolaktyny chyba to niemal ciągle mnie w sutach ciągną [emoji24]

Padłaś? POWSTAŃ! Popraw koronę i zasuwaj!
 
Do góry