reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Bum zaszalałam. Pojechałam do lidla. Ale chipsów nie wzięłam bo znow mi cała gębę wysypie. Wzięłam lody [emoji23]

W miejscu awarii robotników brak, ciepła tez nadal brak [emoji53]
A teraz grzeje gary z woda do kąpieli [emoji28]

_________________________
Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem, co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej...
 
Artemida on wczoraj mial ponad 37, a dzis od rana juz ponad 38. Zbijam mu ja, ale jak ten zamiast leżeć to chodzi. A to na papierosa, a to chodzi bo juz go dupsko od lezenia boli. Jak z dzieckiem[emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bum zaszalałam. Pojechałam do lidla. Ale chipsów nie wzięłam bo znow mi cała gębę wysypie. Wzięłam lody [emoji23]

W miejscu awarii robotników brak, ciepła tez nadal brak [emoji53]
A teraz grzeje gary z woda do kąpieli [emoji28]

_________________________
Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem, co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej...
W takie zimno lody [emoji1][emoji1][emoji1]
Mania do.gina w piatek....
Bum nie ma podrobek , nie ma. Tutaj sa tylko laysy paprykowe i solone. A ja chxe te twoje stozki lub cebulke [emoji24][emoji24]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anula dobrze, ze nic nie znaleźli. A jakieś plany na dalsze działania sa?
Rene myśle, ze bedzie pyyyyszny, wyglada obłędnie [emoji7][emoji7]
A jakie autko kupiliście?


_________________________
Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem, co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej...
Agness czekamy na rabaty dla pracowników bo znajomy pracuje w salonie toyoty i wtedy tą nową toyotę corolle lub auris kombi. Ale to jeszcze okaże się

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to moje torty z poprzednich urodzin Młodego. Z masa cukrowa pierwszy raz sie bawiłam i wyszedł tragiczny, ale gościom go nie dałam [emoji23] tzn w smaku był dobry, tylko masa mi sie brzydko rozprowadziła [emoji12]
492dc0685f292c0b52ca49349a32a3df.jpg

a9fdfca4d5ed78af40c7b15defc5c188.jpg

605822af9ec43a3fa109b38a5a092c1a.jpg



_________________________
Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem, co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej...
Suuuuper

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moj chce teraz kupic opla mokke ale jak dzieciatko nie przybywa to na moje nie musi nawet zmieniać.
Juz sie przyzwyczailam,ze nie wychodzi,czekam za.okresem.

Jestem taka wsciekla, że ze zlosci pogryzlabym jak pies [emoji20]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry