reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

dzień dobry,
Nessi jak nie ma już więcej plamień to jest bardzo dobrze. Jeśli to Cię uspokoi to idź do lekarza wcześniej niż za 3 tygodnie. Ja do 12 tygodnia latałam na szybkie usg, żeby tylko zobaczyć że Maluchowi bije serce co tydzień . Nie bój się to nie zaszkodzi, a nawet pomoże bo chyba nerwy i stres to najgorsze co może być dla Twoich dzieciaczków.

Mum masz rację w całej rozpiętości. Tutaj muszę o wszystko walczyć, a jestem już zmęczona. Nie dość, że nie ma dnia żeby nie myślała czy wszystko z Małym dobrze to jeszcze mam się użerać żeby mi leki dali ...niech się pierdzielą. Leki mogłabym mieć z Polski to żaden problem, ale nie chcę, żeby lekarka w szpitalu , do której chodzę siena mnie krzywo patrzyłą i miała problemy. Już swojego się nasłuchałam, zę za dużo leków biorę :/ a ja myślę serio? po 5 poronieniach ona mówi mi coś takiego! także wybór dla mnie jest jeden ;)
P.S. też trochę popłynęłam z treścią :D
ANULA, BUM, DŻOŁ, RENE gdzie jesteście???
Hey kochana .. żyje żyje... kurcze tak czytam i faktycznie nie ma co opieka medyczna w Polsce jest jaka jest ale za to nie bagatelizuja nic ...

A ja wstalam,oczy spuchniete jak balony,dziąsła mi krwawia ... kurcze no jak nie urok to sraczka... szlak ... dobrze ze dziś piątek..

Odstawie dziecko do szkoły i jadę na zakupy [emoji41] kupię sobie coś ładnego a co [emoji6]

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
reklama
masz alergię Anula?! jak się czujesz po tej laparo? już się wykurowałaś do końca?
Jakbyś kiedyś chciała rodzić w Irlandii to wiesz poligon :D przetrwa silniejszy :D
leć na zakupki a potem czym prędzej pokaż co upolowałaś ;)
 
masz alergię Anula?! jak się czujesz po tej laparo? już się wykurowałaś do końca?
Jakbyś kiedyś chciała rodzić w Irlandii to wiesz poligon :D przetrwa silniejszy :D
leć na zakupki a potem czym prędzej pokaż co upolowałaś ;)
Nie mam alergii - nigdy nie miałam ja to raczej z tych "niezniszczalnych"[emoji23]
.. może za długo spalam albo co,ciul wie :) a po laparo hmm nie czuje się jakbym wogole miała coś robione [emoji41] szwy zdjete,jedynie strupki są ale raczej nie specjalnie zwracam na nie uwagę:) kontrolę mam jednak 1.02 a i dobrze akurat będzie to 28dc więc przed @ ...niech doktorek spojrzy co i jak
.. i zobaczymy :) .. wyobrazilam sobie ten poligon [emoji23] o losie .. uciekaj :)

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
to goi się na Tobie jak na psie :D tak to mówią ??? ale to dobrze, to bardzo dobrze. Ciekawe jak Cię dalej pokierują. Mam nadzieję, że staną na wysokości zadania i w końcu się wyjaśni co sie dzieje

:D aaa na poligonie mały, pulchny żołnierz o wzroście 155 cm i coraz większym bebzonem :D uciekam :D
 
Nam dzis budzik nie zadzwonił i młody nie poszedł do szkoły [emoji23] masakra, 4 godziny nieobecne na nowy semestr [emoji38]
W ogóle moj mały geniusz z polskiego i angielskiego ma same 5 a z matematyki 6 [emoji50][emoji50][emoji50] tylko zachowanie kuleje plus religia i niemiecki - 4 ma [emoji6] ale niemieckiego i nad w domu nikt nie zna w ogóle, a religia... za długie modlitwy do nauki [emoji23]


_________________________
Czekamy (...) I na tym czekaniu spędzamy godzinę, dzień, tydzień, miesiąc, rok, życie.
 
Nam dzis budzik nie zadzwonił i młody nie poszedł do szkoły [emoji23] masakra, 4 godziny nieobecne na nowy semestr [emoji38]
W ogóle moj mały geniusz z polskiego i angielskiego ma same 5 a z matematyki 6 [emoji50][emoji50][emoji50] tylko zachowanie kuleje plus religia i niemiecki - 4 ma [emoji6] ale niemieckiego i nad w domu nikt nie zna w ogóle, a religia... za długie modlitwy do nauki [emoji23]


_________________________
Czekamy (...) I na tym czekaniu spędzamy godzinę, dzień, tydzień, miesiąc, rok, życie.
to powiem Cie, że dobrze się uczy ;)
a z tą religią to wiesz ;) nas dawniej ganiali, człowiek się uczył tych modłów na pamięć, a dziś pamiętam te najważniejsze ;)
jeśli chodzi o niemiecki to Młody porostu wie, że Niemcy to zło :D i nie warto inwestować w i język czasu :D
 
Tęczowa masz racje, wiej stamtąd [emoji6] tutaj leki będziesz miała bez proszenia sie i lekarzy, którzy zrozumieją Twój strach.
Anula tez mam zamiar isc dzis na zakupy, na poprawę humoru. Muszę jeszcze do kosmetyczki zadzwonić, niech robi ze mną co chce [emoji38]
Rene spróbuj sposobu Tęczowej, znam sporo osób, którym zawiązanie głowy pomaga na ból, plus cos na oczy, ciepły okład jakis. Biedna sie wymeczysz [emoji53]


_________________________
Czekamy (...) I na tym czekaniu spędzamy godzinę, dzień, tydzień, miesiąc, rok, życie.
 
to powiem Cie, że dobrze się uczy ;)
a z tą religią to wiesz ;) nas dawniej ganiali, człowiek się uczył tych modłów na pamięć, a dziś pamiętam te najważniejsze ;)

Ja to sie zastanawiałam czy w ogóle on ma isc do komunii. Ale on chce, choć tego nie rozumie. My nie chodzimy do kościoła, ochrzciliśmy go, bo... No wlasnie, bo nie wiadomo co, bo wszyscy tak robią, bo dziadki i pradziadki zawału by dostali... ehh niech już idzie do tej komunii, a pózniej niech sam decyduje czego chce.


_________________________
Czekamy (...) I na tym czekaniu spędzamy godzinę, dzień, tydzień, miesiąc, rok, życie.
 
Ja to sie zastanawiałam czy w ogóle on ma isc do komunii. Ale on chce, choć tego nie rozumie. My nie chodzimy do kościoła, ochrzciliśmy go, bo... No wlasnie, bo nie wiadomo co, bo wszyscy tak robią, bo dziadki i pradziadki zawału by dostali... ehh niech już idzie do tej komunii, a pózniej niech sam decyduje czego chce.


_________________________
Czekamy (...) I na tym czekaniu spędzamy godzinę, dzień, tydzień, miesiąc, rok, życie.
Jeśli chce to niech idzie, a potem masz rację sam zdecyduje jaką drogę wybierze. My też mamy w tym temacie zagwostkę, ale do chrztu dojdzie, co potem będziemy myśleć
 
reklama
U nas księża sa tak beznadziejni, ze nawet z rodziny starsze dzieci nie lubia chodzić do kościoła. Z reszta sama ich pieprze jak za każdym razem mówią, ze oni kasy potrzebują. A jakies 6 lat temu nasz proboszcz takim tekstem zasunął, ze ja wyszłam z kościoła. Powiedział, ze każda klatka powinna sie złożyć po 700zl na cegłę klinkierowa. Czujecie to? Mieszkaliśmy wtedy w domku jednorodzinnym i zastanawiałam sie czy my moze po 700 od domku mamy mu dac [emoji23]


_________________________
Czekamy (...) I na tym czekaniu spędzamy godzinę, dzień, tydzień, miesiąc, rok, życie.
 
Do góry