reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Mmm chlebek w jajku tez bym sobie pojadla,az mi sie smak dziecinstwa przypomnial
Ja dzis w domu standardowo i jutro pewnie tez,bo cos tak od dwoch godz sie kijowo czuje :/ chyba mala mnie zarazila...ryczec mi sie chce,bo mi peka leb i migdalki bolą od niepamiętnych czasów

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Carmen będziemy się bawić w to coś razem [emoji4]
Odpoczywaj , jak sie źle czujesz [emoji6]
Dopisze , dopisze [emoji8]

[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
...życie cudem jest...
 
Dziewczynki beżowe delikatne (niewiele go było) brudzenie to pozostałości po plamieniu wczorajszym?
Nigdy nic nie wiadomo , moze z tego znów sie cos mocniejszego rozwinąć lub to wczorajsze ....
Jak daleikatnie to chyba nic powaznego...


[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
...życie cudem jest...
 
Nigdy nic nie wiadomo , moze z tego znów sie cos mocniejszego rozwinąć lub to wczorajsze ....
A duzo?


[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
...życie cudem jest...
Nie takie wielkości małego paznokcia.
 
Bum moj uwielbia taki chleb w jajku plus do tego czosnek granulowany[emoji2]
Carmen ciekawe czy w tym roku uda Nam sie zaciazyc. Oby[emoji2]
Ja ogladam Harrego Pottera, milion razy ogladalam ale nigdy mi sie nie znudzi[emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bum ale kurcze śluz płodny był w tym cyklu? Od początku sprawdzasz tym urządzeniem?

Ness myśle że to pozostałości...

Ja winkuje i Harrego Petera oglądam [emoji41] jest rozpusta pizza i chipsy[emoji41]

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
Do góry