reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Moj chłop przychodzi z kwiatami a ja z maseczka na twarzy [emoji23]

Uwaga straszę!!!! [emoji33][emoji33][emoji33]







3b4ee5cfaff5f79dbbb2137683fc9f98.jpg



_________________________
Czekamy (...) I na tym czekaniu spędzamy godzinę, dzień, tydzień, miesiąc, rok, życie.

Jaki Ty młodo wyglądasz :szok::szok: Inaczej sobie Ciebie wyobrażałam :D
 
reklama
Arte na pewno jak bede miała 50lat to sie bede ciszyć, ze wyglądam młodo, ale teraz to moje przekleństwo. Myślą, ze mam 18 lat i 8 letnie dziecko [emoji23] jak ktoś słyszy ile mam lat to muszę dowod pokazać, bo nikt nie wierzy. Kiedyś na imprezie rodzinnej jakis kuzyn dalekiego wujka myślał, ze ja, młody i moja kuzynka (18lat) jesteśmy rodzeństwem. I dziwił sie dlaczego tylko ja zajmuje sie Młodym a matka (czyli moja ciotka) siedzi i ma wszystko w doopie [emoji23][emoji23][emoji23]


_________________________
Czekamy (...) I na tym czekaniu spędzamy godzinę, dzień, tydzień, miesiąc, rok, życie.
 
Agnesis mi tez nikt nie daje tyle lat co mam[emoji23] dają mi góra 16[emoji23] to jest męczące chwilami.
Za kazdym razem gdy ide na browara z kolezankami jako jedyna musze dowod pokazywać[emoji46]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nuria a jak szesnastka sie wymaluje i szpilki założy to jej dają im od razu 20 [emoji23] ja to nawet w makeupie i szpilach starzej nie wyglądam [emoji38]
A bez dowodu to nie mam co z domu wychodzić [emoji12]
Nuria a ile masz lat? Bo nie pamietam [emoji6]
_________________________
Czekamy (...) I na tym czekaniu spędzamy godzinę, dzień, tydzień, miesiąc, rok, życie.
 
Agnesis mam skończone 24 lata[emoji3]
Ja nawet jak sie pomaluje nadal wyglądam jak jakaś gimbaza[emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom

No to przybij piąteczke, makijaż na mnie tez nie działa [emoji112][emoji38] ja rocznikowo 29 [emoji33]


_________________________
Czekamy (...) I na tym czekaniu spędzamy godzinę, dzień, tydzień, miesiąc, rok, życie.
 
reklama
Do góry