reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
A nie wiem. Za dużo myślę i to przez to. Teraz wzięłam kąpiel i ułożyłam włosy i sobie leżę w łóżku i czekam na męża - ogląda coś w tv w salonie :-)

Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące...
 
Tez nie spie [emoji38]

[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
...życie cudem jest...
 
nuria a jakoś tak n ie umie , leże i patrzę w sufit.

W ogole miałam dziś akcje , byłam z psem po 22 na dworze i kuzwa jakis facet mnie zaczepial , szybko szlam w stronę domu a ten za mną i mnie bark , normalnie jak na złość nikogo ja to się wystraszylam i pobiegłam do domu bo ten mi coś o sexie nawijal , weszlam do klatki zatrzasnelam drzwiami a ten za nie szarpać zaczął , moj P zszedł na dół ale nikogo juz nie było ....
Normalnie gaz sobie zmowilam.

[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
...życie cudem jest...
 
reklama
Do góry