reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Bum ale masz słodkiego pomocnika [emoji1][emoji7]
Nuria widzę wyższy level [emoji38]
Arte to dość długa podróż Was czeka. Ale fajnie odwiedzić kraj chociaż na chwile [emoji6]
Wróciliśmy z kina. Moj mnie standardowo podkurwial, ale nie udało mu sie mnie wyprowadzić z równowagi, bo kupiłam sobie pare rzeczy wiec humoru mi nic już nie zepsuje [emoji23] udaje ze go nie slysze, w tym miesiącu już na nic mi sie on nie przyda [emoji12]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
reklama
Agnesis co kupilas?[emoji3]
Ja jutro musze sobie jakies buty kupic na teraz, bo juz mam dosc kozakow. A to bedzie trudne[emoji23] bo teraz dziwne sa buty[emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agnes chwal się....
Poslalam ci priv[emoji41]

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
Bum juz pomalowane?[emoji3]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Pokój od małej tak [emoji4] jutro ma fototapeta przyjechać do małej to jeszcze kleic trzeba [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t3d [emoji235]
 
Anula odpisałam [emoji6]
Bum priva Ci pisałam [emoji1]
Kupiłam spodnie w stradivariusie zwykle czarne, a w h&m koszule i bluzkę i buty w ccc. Pochwale sie butami, bo ubrania sie już piorą. Zawsze piorę to co kupie, bo nigdy nie wiem kto to wcześniej mierzył :D
Buty takie jakieś dziwne, ale za 50zl grzech byłoby nie wziąć [emoji23] przecenione ze 119 [emoji12]
5eda976bb2d3b63171994d08a52d0ae5.jpg



_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
Nuria a no sa wlasnie [emoji1] na opanowaniu było -20% a przy kasie chyba jeszcze -50% ale nie wiem czy to dla wszystkich czy tylko dla tych co kartę maja.


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
Akurat kartę mam[emoji4]
Ja mam kozaki z ccc, nawet sie trzymaja. Bo te z zeszlego roku to mi sie po 2 miesiacach rozlecialy[emoji23]
Czasami buty fajne maja

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Buty z ccc to kupuje zazwyczaj na jednorazowe okazji, bo sie rozpadają i przemakaja. Jedynie lasocki trochę lepsze. Ja mam cała szafę butów a i tak kocham najbardziej martensy i conversy i najczęściej je nosze [emoji12]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
reklama
Lasocki moze i lepsze, ale jak dla mnie ich wyglad jest beznadzieny. Takie byle jakie[emoji23] jak mam dac za buty 3 stowki to musza byc idealne. Lasocki jak dla mnie nie są[emoji23]
Ja lubie glany[emoji7] tylko moj ich nie lubi bo mowi ze wygladam w nich jak bezdomny[emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry