reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Nuria kwestia gustu chyba [emoji12] ja mam z lasockiego rożne pantofle, botki i kozaki. Tyle za miałam je na sobie po dwa razy [emoji23]
Moj na szczescie mówi ze mam chodzić w tym co lubie i w tym w czym jest mi wygodnie [emoji1]
Choć dzis mierzyłam inne buty, ale mówił ze brzydkie, wiec wzięłam te. Fajne takie do kostki, akurat na cieplejsze dni teraz [emoji6]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
reklama
Bum ale masz słodkiego pomocnika [emoji1][emoji7]
Nuria widzę wyższy level [emoji38]
Arte to dość długa podróż Was czeka. Ale fajnie odwiedzić kraj chociaż na chwile [emoji6]
Wróciliśmy z kina. Moj mnie standardowo podkurwial, ale nie udało mu sie mnie wyprowadzić z równowagi, bo kupiłam sobie pare rzeczy wiec humoru mi nic już nie zepsuje [emoji23] udaje ze go nie slysze, w tym miesiącu już na nic mi sie on nie przyda [emoji12]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.

No podróż długa :D ok 10h godz samochodem, jak nie więcej :D
samolotem jest szybciej bo 1,5h i człowiek na miejscu :p
 
Bede chora jak nic [emoji855][emoji24] gardło bolało, a teraz mam zatkany nos i kicham jak głupia [emoji20]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
Bede chora jak nic [emoji855][emoji24] gardło bolało, a teraz mam zatkany nos i kicham jak głupia [emoji20]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
Uuu ...zapodaj coś może?

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
Uuu ...zapodaj coś może?

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."

Tylko co [emoji12] pomysłu brak. Inhaluje sie [emoji16]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
Dzień dobry w poniedziałek [emoji52]


••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
Majka to jest mina każdej osoby która po weekendzie wraca do pracy [emoji6]
Zawsze powtarzałam ze nie lubie poniedziałków, jak pracowałam [emoji1]
Teraz poniedziałek to moze być nawet szczęśliwy dzien [emoji23]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
reklama
W ogóle witam [emoji16]
Od rana nie rozstaje sie z inhalatorem, chyba idzie na oskrzela, kaszel przypomina erupcje wulkanu. Jeśli nie bedzie poprawy to już tylko lekarz mi zostanie [emoji855][emoji19]
A spałam z rolka papieru toaletowego, bo chusteczki za szybko sie skończyły [emoji23]

_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
Do góry