reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Majka spróbuj zrobic[emoji4]
Arte jak od czasu do czasu zjesz cos slodkiego to sie nic nie stanie. Tez troche ograniczylam słodkie i chipsy, a dzis pol michy zjadlam[emoji23]
I nie zaluje[emoji23] niech idzie w dupke i cycki, ale nie w biodra[emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom

Hahhah ja nie chce już żeby mi szło w cycki bo będą wisieć jak u starej babci....Już mi lekko wiszą od ciężaru :/ jak nie mam stanika
 
reklama
Nuria mam i ja :-) zero tłuszczu :-D

Zrobione z air frytownicy <3


1487596275-aaaaaa.jpeg


Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące...
 
U mnie podobnie [emoji38]
1487597075-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t4d [emoji235]
 
P wyszedł do pracy myślę o jakimś fajnym filmie :)

wczoraj oglądałam tą nostalgie anioła , fajne ale myślałam, że inaczej się to skończy :)
 
Bum nie trzymaj kawy na laptopie, ja jyz tak raz zalalam sprzęt[emoji23]
Tez myslalam ze sie inaczej skończy. A ogladalas 3096 dni?
To jest o dziewczynie ktora porwal taki facet jak byla mala dziewczynka i ja przetrzymywal przez te 3096 dni. Bardzo fajny polecam

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bum nie trzymaj kawy na laptopie, ja jyz tak raz zalalam sprzęt[emoji23]
Tez myslalam ze sie inaczej skończy. A ogladalas 3096 dni?
To jest o dziewczynie ktora porwal taki facet jak byla mala dziewczynka i ja przetrzymywal przez te 3096 dni. Bardzo fajny polecam

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
znów mam płakać ? :D
na razie puściłam sobie :
Bridget Jones 3 :D
 
Potok z nosa mnie zalewa. Jeszcze pogoda taka do doopy, ze tragedia. Nic mi sie nie chce. Wyglądam jak kupa nieszczęścia i najchętniej poszłabym spać [emoji55]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
reklama
Do góry