reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Od jutra miałam brać luteinę - 18dc. A tu mokro dzis mam w gaciach [emoji38] moze piąte jajo pękło [emoji23][emoji23][emoji23]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
reklama
Od jutra miałam brać luteinę - 18dc. A tu mokro dzis mam w gaciach [emoji38] moze piąte jajo pękło [emoji23][emoji23][emoji23]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
Hahaha czekaj aż 6 pęknie [emoji41] przebijesz wszystkie :)

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
Hahaha czekaj aż 6 pęknie [emoji41] przebijesz wszystkie :)

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."

Dobrze ze nie ósme [emoji23]

Nuria powinnam dostać za rok mniej więcej [emoji1][emoji1] wolałabym jej nie widzieć 4.03 [emoji12]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
Objadlam sie i na poziomie brzucha wyglądam mniej więcej jak Nessi [emoji38] az mi sie koszula napięła [emoji23]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
reklama
Do góry