reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Cycki mogę wziąć [emoji16][emoji16][emoji16]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
Witajcie[emoji16]

Zarobiona będę w tym tygodniu więc pewnie będę do Was dopiero wieczorami zaglądać [emoji58]

Moja @ coś się rozkręcić nie może, nadal tylko lekko plamie, chyba mi dupek namieszał [emoji19]
Nie wiem teraz od kiedy liczyć 1 dc [emoji52]

Padłaś? POWSTAŃ! Popraw koronę i zasuwaj!
 
Mania a moze test? Rob[emoji8] bynajmniej bedziesz spokojniejszajak zrobisz.

Arte jak wrazenia po filmie? Dla mnie ta część jest lepsza od 1, ale szalu nie ma. Bedzie kolejna.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mania a moze test? Rob[emoji8] bynajmniej bedziesz spokojniejszajak zrobisz.

Arte jak wrazenia po filmie? Dla mnie ta część jest lepsza od 1, ale szalu nie ma. Bedzie kolejna.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana robiłam test wczoraj, nawet cienia cienia cienia nie było
Pewnie się dłużej rozkręca bo dupka późno odstawiłam, co prawda plamień nigdy po nim nie miałam, ale organizm lubi nas czasem zaskoczyć [emoji58]
Nie ma co gdybać, trzeba poczekać
Taki już los staraczek...czekamy...i ...czekamy

Padłaś? POWSTAŃ! Popraw koronę i zasuwaj!
 
Mania a moze test? Rob[emoji8] bynajmniej bedziesz spokojniejszajak zrobisz.

Arte jak wrazenia po filmie? Dla mnie ta część jest lepsza od 1, ale szalu nie ma. Bedzie kolejna.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom

No wątki podobne jak w książce, ale czegoś mi brakowało :) ale nastrój jak najbardziej gorący - aż zapragnełam mojego koło siebie :D
 
Agnes łącze się w bólu... łeb mi pęka i kicham jak opetana póki co ... czuję się jak flak bleee

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
reklama
Agnes łącze się w bólu... łeb mi pęka i kicham jak opetana póki co ... czuję się jak flak bleee

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."

[emoji20]
Mam to samo [emoji25]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
Do góry