reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

zdrowiejcie laski :*

Ja wysprzątałam , jutro mogę łóżko , szafę i zabawki do małej przenosić :D muszę jej kuźwa firanę inną kupić bo ma tylko 1 :p
 
reklama
Cześć dziewczynki. Ja po wizycie. Muszę brać luteine niestety bo mam twardnienia brzucha i kolejna wizyta 13 marca , a wtedy lekarz mój uznaje ciążę za donoszona więc będzie sie mogło dziać co chce. Oby te 3 tygodnie wytrzymać jeszcze.
Tak się zastanawiam co ma mi niby ta luteina teraz pomoc i jak to potem będzie z odstawieniem jej, bo z reguły potem szybciej wszystko rozkręca się

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rene hmm lepsze to niż nic i oszczędzaj mi się tam :)

Agnes ja w kime uderzam łeb gorzej niż na kacu nawala ..


BUM. Ty nic tam nie nos ! Ooo do salonu muszę też nowe zasłony ... wymarzylam sobie takie szaro białe [emoji7]

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
Rene hmm lepsze to niż nic i oszczędzaj mi się tam :)

Agnes ja w kime uderzam łeb gorzej niż na kacu nawala ..


BUM. Ty nic tam nie nos ! Ooo do salonu muszę też nowe zasłony ... wymarzylam sobie takie szaro białe [emoji7]

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
dla mnie firany , zasłony , mycie okien to czarna magia , więc u mnie wiecznie wyglądają one jak z doopy , byle , że wisi i nie spada :D
nie noszę , aż tak ciężkich rzeczy .
 
Rene hmm lepsze to niż nic i oszczędzaj mi się tam :)

Agnes ja w kime uderzam łeb gorzej niż na kacu nawala ..


BUM. Ty nic tam nie nos ! Ooo do salonu muszę też nowe zasłony ... wymarzylam sobie takie szaro białe [emoji7]

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
Tak jest anula [emoji8]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry