reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Dobry

ANKA.ahhhaaa [emoji1][emoji1][emoji1] dopiero aviso :)

Ale ruchy maja co.[emoji1][emoji1] najwazniejsze,ze ziolo dojdzie.

Ja juz po [emoji477]
Ide sie przypudrowac bo jesten biala na buzi jak trup [emoji33][emoji33]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dobry

ANKA.ahhhaaa [emoji1][emoji1][emoji1] dopiero aviso :)

Ale ruchy maja co.[emoji1][emoji1] najwazniejsze,ze ziolo dojdzie.

Ja juz po [emoji477]
Ide sie przypudrowac bo jesten biala na buzi jak trup [emoji33][emoji33]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe tylko jeszcze nic pewnego że to to [emoji23] zasadę po.pracy to zobaczymy ;)

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
Cześć dziewczyny. Ja lecę się ogarnąć i do endo :-)
Zobaczymy co tam w tarczycy słychać :-)

Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące...
 
A ja już w trasie. Dzień pełen wrażeń nie zdążyłam zjeść i nie wiem czy po drodze nie zdechne :/ spałam około 4 godziny ech moja nerwica chyba jeszcze sie gdzieś czai [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się i ja [emoji4]
Przy kawie i pączku [emoji477][emoji507]

Dziś mam przymusowe wolne bo Młodą rozłożyło przeziębienie
Zapaprane gardło, kaszel, katar [emoji19]

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
1487836894-aaaaaa.jpeg


*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
Witam sie i ja[emoji478]
Wstałam przed chwilą, apowinnam byc od 8 na zajęciach juz. Ale ja musze jeszcze odespac. Moze w poniedzialek pojde dopiero[emoji23]
U mnie slonce swieci, i padalo cala noc, efekt- praktycznie sniegu nie ma. Wszędzie błoto teraz jest.
Czas wstawac bo bede faworki robic[emoji5]

Anulato pewnie ziola[emoji5]
Arte daj znac po wizycie[emoji5]
Mania będziesz szla z mala do lekarza?
Majka wez Ty cos zjedz kobieto, maluch pewnie glodny![emoji8]
Carmen nie wyspalas ze ze blada jestes? Czy maz nie dal Ci zasnac?[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Agnesis bylam w ccc, ale nic dla siebie nie znalazlam. Za to w tesco tak. Jest wyprzedaz kolekcji i znalazlam botki z 99 zl przecenione na 29, super sa. Polecam[emoji5]
Bum kiedy koniec remontow i parapetowka?[emoji5]
Dzol gdzie Ty??
Wonderful??
Rene??
Tynka??

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Póki co ogarniamy sprawdzonymi metodami
Zobaczymy jak się sytuacja będzie rozwijać



*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
reklama
Do góry