reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Ness a było już czysto ? Może pontamtym plamienie różowym się oczyszcza jeszcze ..

BUM a no zobaczymy zobaczmy;) a ty jak się czujesz co ?

Arte no wysokie te tsh masz ...



••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."

No niestety wysokie i schudnąć też nie idzie :/
 
reklama
No niestety wysokie i schudnąć też nie idzie :/
No bo wysokie to nic nie idzie,ja bym wzięła zwiększyła spokojnie do 75 bo przy 50 coś mi się wydaje że marnie będzie Też

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
No bo wysokie to nic nie idzie,ja bym wzięła zwiększyła spokojnie do 75 bo przy 50 coś mi się wydaje że marnie będzie Też

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."

No sama nie chcę decydować, w końcu to hormon...zobaczymy co będzie za jakiś czas
 
Nuria w krzaczorach [emoji20]
Arte ja mam tsh 2,7- w 24 dc od razu po poronieniu ( w grudniu mialam 1,5) i tez mi przepisala 50 i za miesiac kontrola. Jak zapytalam przez ile czasu mniej wiecej bede brac to powiedziala ze za miesiac przed wizyta zrobic badanie i zobaczymy ale pewnie trzeba bedzie zwiekszyc dawke.... i nie wiem czy wg do niej wroce bo jak dla mnie to nabija sobie kase i pacjentow. 160 zl za wypisanie recepty, to wole isc do gina z gamety, ktory mi dal skierowanie na histero i tez przepisal euthyrox, tylko ze 25.
Wg dzies jade do szpitala na " kwalifikacje " i wyznaczenie terminu histero [emoji33]


___________________________________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci, diagnoza: w trakcie, ureaplasma, leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno cholina, ovarin

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sie i ja[emoji478]
Wstałam przed chwilą, apowinnam byc od 8 na zajęciach juz. Ale ja musze jeszcze odespac. Moze w poniedzialek pojde dopiero[emoji23]
U mnie slonce swieci, i padalo cala noc, efekt- praktycznie sniegu nie ma. Wszędzie błoto teraz jest.
Czas wstawac bo bede faworki robic[emoji5]

Anulato pewnie ziola[emoji5]
Arte daj znac po wizycie[emoji5]
Mania będziesz szla z mala do lekarza?
Majka wez Ty cos zjedz kobieto, maluch pewnie glodny![emoji8]
Carmen nie wyspalas ze ze blada jestes? Czy maz nie dal Ci zasnac?[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Agnesis bylam w ccc, ale nic dla siebie nie znalazlam. Za to w tesco tak. Jest wyprzedaz kolekcji i znalazlam botki z 99 zl przecenione na 29, super sa. Polecam[emoji5]
Bum kiedy koniec remontow i parapetowka?[emoji5]
Dzol gdzie Ty??
Wonderful??
Rene??
Tynka??

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Ja blada z natury [emoji1][emoji1]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Żyję jakoś ...w sobotę jadę do Warszawy na konsultację do lekarza z Bielan. Zobaczymy co powie ...
Wróciły mi mdłości i ból piersi- liczę, że to dobry znak.
Wczoraj miałam 37,4 i powiem Wam, że się przestraszyłam. Serce wali 140, nie wiem o co chodzi. Czekam na ten detektor tętna, liczę, że mnie trochę uspokoi. W pierwszej ciąży nie miałam problemów, z obsługą i namierzeniem dziecka. Wiem, gdzie są poukładani mniej więcej po ostatnim usg. Zdrowy na dole przednia ściana macicy po lewej stronie. Drugi po prawej wysoko tuż poniżej linii pępka.
Nessi jest apka do sluchanis serca ale czy dziala ....

Slucha sie przez sluchawki

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nessi a masz mozliwosc aby np Twoja mama wprowadzila się na troche do Was? Przydala by Ci się teraz pomoc. Dziecko zawieść do szkoly, odebrac, zrobić obiad, posprzątać.
Dla Ciebie to za duzo obowiązków. Ty musisz teraz jak najwiecej lezec.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co za masakra do 12.00 na czczo a teraz zdycham bo mi nie dobrze. Ciekawe jak jutro glukoze zniose nawet bez kawy bleee
Nessi mi tłumaczyli że te czarne i brązowe plamienia nie są groźne i że macica oczyszcza się.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zjadłam 3 pączki i mam zgage [emoji52]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
7t0d [emoji188]
 
Do góry