reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
No to faktycznie może być dołujące
Trzymaj się
Dasz radę [emoji110][emoji110]
Czas na szczęście ucieka szybko, nim się obejrzysz będzie zabieg, a potem już z gòrki [emoji110]

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
Ja juz po wizycie. Termin zabiegu 28.03 potem 3 tyg. czekania na wyniki, z wynikami do gina... zajebać sie idzie [emoji24]


____________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci
diagnoza: nk 16%, zesp. antyfosfol. (?)
leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno choina, ovarin, od poz. testu clexane


Napisane na iPhone
:(

Bedzie dobrze zobaczysz. Tulkam

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny;) Jutro powinnam dostac miesiaczke (28dc) , od kilku dni bola mnie miesnie, czuje sie mega oslabiona, temp w pochwie 37,5 mierzona rano i wczoraj i dzis, oprocz tego delikatne bole brzucha i z tylu kregoslupa, dzis lekka zgaga. Zrobilam najczulszy jaki jest , negatywny. Czy to znaczy ze napewno nie jestem w ciazy?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny;) Jutro powinnam dostac miesiaczke (28dc) , od kilku dni bola mnie miesnie, czuje sie mega oslabiona, temp w pochwie 37,5 mierzona rano i wczoraj i dzis, oprocz tego delikatne bole brzucha i z tylu kregoslupa, dzis lekka zgaga. Zrobilam najczulszy jaki jest , negatywny. Czy to znaczy ze napewno nie jestem w ciazy?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Najlepiej zrobić bete
 
Hej dziewczyny;) Jutro powinnam dostac miesiaczke (28dc) , od kilku dni bola mnie miesnie, czuje sie mega oslabiona, temp w pochwie 37,5 mierzona rano i wczoraj i dzis, oprocz tego delikatne bole brzucha i z tylu kregoslupa, dzis lekka zgaga. Zrobilam najczulszy jaki jest , negatywny. Czy to znaczy ze napewno nie jestem w ciazy?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie spodziewałabym się objawów ciążowych zwłaszcza zgagi jeszcze zanim test wyjdzie pozytywny
 
reklama
Bum oglądałam, i jak wrażenia? Lepsze niz 1 czesc, bynajmniej dla mnie.

Jestem zla jak osa. Na wszystko i na wszystkich bez powodu[emoji35]
Nawet pączka dzis nie zjadlam.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry