reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Na fb odezwal sie do mnie moj byly po tym jak zaktualizowalam zdjęcie profilowe[emoji23] pisze ze zaluje rozstania..to bylo 7 lat temu[emoji23] ten to ma zapłon[emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mania aaa może masz rację my to młodzi :D

Będzie z jajeczkiem i ziemniaczkami z cebulką <3 ależ mi się zachciało :D
zrobiłam na kości wędzonej + boczku wędzonym + kiełbaskę :p

nuria no ja to pierwszy raz w życiu robię :p
oooo ciulu fajny zjeb :D :D
 
O kurcze boczuś wedzony uwielbiam[emoji7]

Ej no mam do niego sentyment bo mnie rozdziewiczył[emoji23] hahaha[emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
nuria no to zjeb do potęgi :D
ale zdarzają się tacy też miałam takiego , jak nawet z Leną w ciąży byłam to pisał , że mnie zabierze jak tylko będę chciała - bo on zagranicę wyjechał :D
 
Bum patrz co mam dla Twego dziecia. Lubi Elzę? Myslę wezmę to, bo Elza na topie[emoji23]
Ty wiesz jakie czadowe tu sa naklejki??[emoji7][emoji7][emoji3]
1488051414-aaaaaa.jpeg

1488051425-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
nawet mi nie wysyłaj bo ci doope skopię i odeśle [emoji14]
Elsa zawsze na topie jak na razie :D
U nas też jeszcze Elsa na topie
Ale wchodzimy powoli na wyższy poziom
Tj Equestria Girls [emoji16][emoji23]

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
Do góry