reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Ja do teraz potrafię nucić pod nosem"Mam te moc, mam te mooooc"[emoji23][emoji23]
Mojej sasiadki córka ma lalke Elzy i ona wlasnie spiewa ta piosenke, mowila ze w domu non stop to leci z tej lalki[emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ty nie szalej bo uprzedzę listonosza aby mi nie zostawial nic od Ciebie[emoji23][emoji3]
A mam u niego chody![emoji3]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
przecież mi już nie były potrzebne to czemu miałyby się zmarnować a nie chciałam nic za nie :)

Mania kojarzę tylko z reklamy to coś drugie :D moja lubi bajki w końcu maluch jeszcze :p
 
Ja do teraz potrafię nucić pod nosem"Mam te moc, mam te mooooc"[emoji23][emoji23]
Mojej sasiadki córka ma lalke Elzy i ona wlasnie spiewa ta piosenke, mowila ze w domu non stop to leci z tej lalki[emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
no moja ma też tą lalkę ale po angielsku , więc to czasem jest mega denerwujące jak przez cały dzień c leci :p
 
Bum dobra dobra. I tak zrobie po swojemu, ze mnie uparta bestia jest[emoji23]
Mania kurde zaraz obyczaje co to. Moze mi sie spodoba[emoji5]

Ja do tej pory czasami włączę sobie bajke.
Smerfy uwielbiam[emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bum dobra dobra. I tak zrobie po swojemu, ze mnie uparta bestia jest[emoji23]
Mania kurde zaraz obyczaje co to. Moze mi sie spodoba[emoji5]

Ja do tej pory czasami włączę sobie bajke.
Smerfy uwielbiam[emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz co to są dziewczęce odpowiedniki kucuków z My Little Pony [emoji16]
Ale piosenki są fajne w filmach
Już śpiwam razem z córką [emoji23][emoji23]

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
Ja bym zjadła wszystko co by mi przynieśli [emoji23]



_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
reklama
Hej dziewczyny. Przedstawiam wam mojego groszka [emoji170][emoji172][emoji171]
Poki co wg usg tydzien mlodszy niz wg om, ale to chyba norma na poczatku. Najwazniejsze, ze jest i serduszko ladnie puka [emoji173]

1488059547-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry