reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Najlepiej jak zapytasz lekarza. A dzis z usg ktory tydzien wyszedl?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Z om mam 9tydzień a z usg 7t3d [emoji6]
Zadz tam i umowie sie na tydzien wcześniej wtedy z om będzie 13t1d a z usg 11t4d i tyle , bo nie wiem czy mi gin 17go będzie robil usg ...

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
7t3d [emoji188]
 
reklama
Niestety tu gdzie mieszkam to nie jest takie proste. Mieszkam poza granicami Polski.
To zrób test.my ci nie powiemy czy jesteś w ciąży czy nie bo sprawa jest prosta - kiedy dochodzi do.ovulacji i się współżyje jest prawdopodobieństwo ciąży. A z drugiej strony organizm różnie reaguje na " wszystko " wiec objawy ,które są podobne lub identyczne do ciążowych wcale nie muszą świadczyć o ciąży... powodów może być masa ..

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
Cześć mam pytanko. Staram sie o malenstwo i mam problem poniewaz miesiaczke mialam 7.02 robilam testy owulacyjne od 13.02 i ciagle mi pokazywaly jedna bladziutka kreske druga mocna. Nie wazne o jakiej porze dnia robilam. Sluz byl ciagnacy itp jak w dni plodne i bylo przytulanko miedzy 13.02 a 18.02. Po tych dniach byl jeden dzien gdzie bylo sucho i jeden palec sie w sumie miescil podczas sprawdzania. Dzis jest 27.02 i znow to samo na testach i sluz jest taki jak w dni plodne ciagnie sie i jest wodnisty. Czy jest mozliwosc ciazy czy niestety nie? Miesiaczke powinnam miec miedzy 7 a 9.03. Prosze o odpowiedz. Dla mnie jest to bardzo wazne.
Ciężko to powiedziec czy jesteś w ciąży.
Niekiedy testy owu wykrywja ciaze...ale niekiedy przesuwa się owulacja.....moze zrób betę lub spróbuj siknac na test . Który masz dc ?
 
Ciężko to powiedziec czy jesteś w ciąży.
Niekiedy testy owu wykrywja ciaze...ale niekiedy przesuwa się owulacja.....moze zrób betę lub spróbuj siknac na test . Który masz dc ?
Obecnie mam 20 dc dlatego zastanawiajacy jest ten sluz. Nie powinien byc wodnisty itp. Zwlaszcza ze miedzy 13 a 18.02 byl typowy sluz jak na dni plodne.
 
Z om mam 9tydzień a z usg 7t3d [emoji6]
Zadz tam i umowie sie na tydzien wcześniej wtedy z om będzie 13t1d a z usg 11t4d i tyle , bo nie wiem czy mi gin 17go będzie robil usg ...

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
7t3d [emoji188]
To jak bedziesz tam dzwonic to ich zapytaj. Powiedz, ze masz taka roznice w tygodniach. Doradza ci napewno.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agnes quwa a miesiące to mi sie mylą nie wiwm co ja mam ze mysle, ze październik to 11 [emoji23]

kamika ja czasem to mialam plodny nie plodny , plodny nie plodny i tak w kółko... Wiec jakimś on wyznacznikiem to za bardzo nie jest [emoji52]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
7t3d [emoji188]
 
Dobry... nie było dziś łatwo się zwlec z wyra ..[emoji58]

Ness powodzenia na wizycie !

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
Dobry... nie było dziś łatwo się zwlec z wyra ..[emoji58]

Ness powodzenia na wizycie !

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
:) Nie dziękuję by nie zapeszyć :)
 
reklama
Do góry