reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Jeśliby się udało to chce bliźniaki. Nie chce przechodzić tego ponownie. Wierzę że wystarczy tylko jeden dobry cykl w owulacja. Tylko musi ona być. Czuję się dziwnie. Moja kobiecość wystawiona jest na bardzo duża próbę. Cały czas czuje się jak pod gatunek kobiety pozbawionej naturalnych dla siebie funkcji życiowych. Tego nie wyleczy żadna stymulacja ani tym bardziej wsparcie innych. To jest we mnie....

"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."
Nie wolno Ci tak myśleć
Jesteś pełnowartościową kobietą!!!!!
Ja też tak myślałam, a im więcej o tym myślałam tym bardziej w to wierzyłam a im bardziej wierzyĺam tym mocniej to we mnie tkwiło
Każda z nas ma jakieś defekty i każda z nas jest inna i wyjątkowa
Ale żadna z nas nie jest gorsza ŻADNA !!!
Brak owulacji to przeszkoda od Ciebie niezależna ale wiem uda się z nią wygrać

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
reklama
Właśnie sprawdziłam. W Polsce Gonal f. Cena od 500 do 700zł za pen
Edit chorowanie kosztuje. A chęć posiadania dzieci to koszt zanim sie jeszcze zajdzie...

"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."
Ooo matko
I pomyslec,ze jak chcesz dziecka "to musisz sobie za nie zaplacic" .....

2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
Jeśliby się udało to chce bliźniaki. Nie chce przechodzić tego ponownie. Wierzę że wystarczy tylko jeden dobry cykl w owulacja. Tylko musi ona być. Czuję się dziwnie. Moja kobiecość wystawiona jest na bardzo duża próbę. Cały czas czuje się jak pod gatunek kobiety pozbawionej naturalnych dla siebie funkcji życiowych. Tego nie wyleczy żadna stymulacja ani tym bardziej wsparcie innych. To jest we mnie....

"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."
Ja tez Ci życZę blizniakow !!!!!!!

2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
Ooo matko
I pomyslec,ze jak chcesz dziecka "to musisz sobie za nie zaplacic" .....

2nn3dqk3wi25eoiy.png
I tu nasuwa mi się pewien. Cytat. "posiadanie dziecka przez kobietę to jej widzi misie...nie należy się refundacja in vitro dla widzi misie kobiety."

"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."
 
I tu nasuwa mi się pewien. Cytat. "posiadanie dziecka przez kobietę to jej widzi misie...nie należy się refundacja in vitro dla widzi misie kobiety."

"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."
Kto tak piwiedział?
Daj mi go tu, to mu nastykam [emoji35][emoji35][emoji35]

To nie jest nasze widzimisię to NASZA NATURA I NASZE PRAWO

Ech....[emoji35][emoji35]

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
Kto tak piwiedział?
Daj mi go tu, to mu nastykam [emoji35][emoji35][emoji35]

To nie jest nasze widzimisię to NASZA NATURA I NASZE PRAWO

Ech....[emoji35][emoji35]

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
A gdzieś to czytałam apropo tego zamieszania przy in vitro i jego refundacji przez państwo. Nie wiem dokładnie kto to powiedział

"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."
 
A gdzieś to czytałam apropo tego zamieszania przy in vitro i jego refundacji przez państwo. Nie wiem dokładnie kto to powiedział

"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."
Nieważne kto w sumie
Szkoda nerwów na idiotów [emoji35][emoji52]

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
"Paweł Wiejak‏ @PawelWiejak

@JerzyKoomyjec @jaktonie @Caffeine108 @WandaNowicka Bo traktują dziecko przedmiotowo, wynik eksperymentu invitro, kaprys, takie "widzimisie"

Wg niego jak nie możesz mieć naturalnie to adoptuj....

Oczywiście to cytat

"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."
 
"Paweł Wiejak‏ @PawelWiejak

@JerzyKoomyjec @jaktonie @Caffeine108 @WandaNowicka Bo traktują dziecko przedmiotowo, wynik eksperymentu invitro, kaprys, takie "widzimisie"

Wg niego jak nie możesz mieć naturalnie to adoptuj....

Oczywiście to cytat

"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."
Banda baranów [emoji35]

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
reklama
Tylko adopcja w naszym kraju tez łatwa nie jest. Trzeba spełniać tyle warunków, ze mało kto sie łapie. A patola co roku z brzuchem lata i dzieci minimum piecioro [emoji55] sprawiedliwość...
łeb mi strasznie peka, wcielam już ibuprom i apap i nic. Kawy sie napije, moze pomoże. A jak nie to spać pójdę i tyle.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry