reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Endometrium bomba
Trzymam [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

2nn3dqk3wi25eoiy.png
Dzieki[emoji5]
 
reklama
Boże łeb odpuścił trochę, ale cyce bola oba, ciążą mi moje małe groszki [emoji23] myślicie, ze moze to być wysoka prolaktyna? Jakies 6 dni przed @. Chyba raczej pms, nie? [emoji38]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Na pewno pms, bo ja co miesiac cierpialam przez moje groszki
A w szczęśliwym cyklu nic.a nic cyca nie czulam i w sumie do teraz nie.bola choc nie.ukrywam ze z letka spuchły [emoji23][emoji23]

2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
Boże łeb odpuścił trochę, ale cyce bola oba, ciążą mi moje małe groszki [emoji23] myślicie, ze moze to być wysoka prolaktyna? Jakies 6 dni przed @. Chyba raczej pms, nie? [emoji38]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Uuu ... mnie też to czeka choć u mnie cisza przed burzą[emoji23] idę spać bo zmiana czasu mi nie sprzyja

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
reklama
Carmen no dawno nie miałam pms'a, bo leki brałam. A teraz sie zastanawiam, który mi pierwszy odpadnie [emoji23] czuje ze @ tez bedzie bolesna i ze przyjdzie wcześniej niż powinna [emoji55]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry