reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Carmen jeju dobrze juz??

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Teraz dobrze, myślę ze moze cukier mi.sie.obnizyl albo.nie.wiem.co...


2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
reklama
ła
No tak też kiedyś babke ratowałam jak mi w ciąży w sklepie zemdlała. To jest częste właśnie jak jest duszno. Trzeba się rozbierać od razu.
Rozebralam sie,ale nic nie dalo wiec wyszlam na zewnatrz, wzielysmy po 10 min taxe i pojechałam do domu......teraz leze i co dziwne bo w tej ciazy nie mam ochoty na słodkie ale zazeram sie cukierkami nimm 2 boomki kwasne te co strzelaja [emoji51][emoji51][emoji51] kurde dobre sa...pozniej bede wymiotowala musujaco [emoji1][emoji1]


2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
A mnie korci test ciążowy [emoji23] póki na forum nie wchodziłam to zapomniałam o nim, a teraz znow głupiej babie odbija [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
agnesis to siknij [emoji6]

Mnie znow dół złapał , czuje jakby cos zle było ...


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t4d [emoji272]
 
reklama
Eee No nie wspieracie w ogóle. Powinnyście powiedzieć, nie sikaj, za wczesnie, poczekaj [emoji23][emoji23][emoji23]
No ale moze wytrzymam jeszcze dzien albo dwa [emoji38][emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry