reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Witam się po pracy i zdaje relacje z wizyty.

Dziś 11dc w jajnikach nie ma dominującego. Następna wizyta w czwartek. Także poproszę o kciuki w czwartek, żeby jednak coś ruszyło. To na tyle lecę w kime

"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."
 
68b97be963c3b81550925c134d56a092.jpg


Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Za dwa dni mam pazurki , chyba i ja skusze się na taki kolorek

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobry ...

Agnes?

Arte urośnie urośnie [emoji6]

Rene skus się czerwień jest boska hehe [emoji7]

Dobra lecę się ogarniać

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Dzien dobry.
Głowa jeszcze lekko cmi, ale mam nadzieje ze tragedii już nie bedzie. Test negatyw wiec czekam na @. A więcej testów w domu nie ma i koniec nakręcania [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dobry[emoji108]
Agnesis poki @ nie ma jest nadzieja[emoji5] tez ja mialam, do ostatniej sekundy[emoji23]
Anula ale masz podkladow[emoji3][emoji5][emoji106]
Lusia a bananowa to ktora? Bo dzis chyba jeszcze jedna kupie. Rano umylam wlosy, wysuszylam i takie sa fajne po tej odzywce, a jak pachna[emoji112][emoji5]


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agnes eh .. weź coś mocnego na głowę... w dodatku pogoda nas nie oszczędza [emoji58]

Nuria matko boska ja żeby głowę rano umyć musualabym wstać o 5 chyba [emoji58] bo mam tyle tego ... ale już umowilam się do fryzjera [emoji23]dziś zadzwonia potwierdzić termin .. tej to nie jest moja cała kolekcja [emoji23]ale nie używam wszystkich hehe te co w odtsawce to awaryjne [emoji39]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Ja tez muszę myć głowę wieczorem, za dużo mam włosów i nie da rady na szybko wysuszyć, dlatego na awarie trzymam suchy szampon [emoji12] w ogóle ostatnio przestałam używać suszarki i odkryłam, ze mam kręcone, a raczej falowanie włosy [emoji23] tylko jeszcze musiałabym czymś ten skręt podkreślić.
Dla mnie cudem jest, cykl bez plamien. Normalnie to już tydzień przed @ plamilam, a teraz czysto [emoji16]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Agnes ja to mam takiego szosza i loki i fale i wszystko ..szkoda tylko że wyglądam jak szop pracz [emoji23]

Ja już w labo ... 250 zł poszło [emoji39]
..czekam w kolejce mam nadzieję że zdążę na 8 do pracy .. jeszcze Deszcz leje ...szlak

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Anula a mi sie kręcą od uszu w dol, tak wyglądają jak wyschną. Moze pianka je ugnieść powinnam albo jakims żelem.
1493099574-aaaaaa.jpeg



____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Do góry