reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Nessi kochana napisz mi proszę jakie wyniki robiłaś na początku cyklu kiedyś? Lh, fsh, tsh. Prolaktyna i progesteron tez? Cos jeszcze?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Fsh
TSH
FT3
FT4
Prolaktyna
Testosteron
LH
Progesteron
Anty TPO
Morfologia :)
Z tych co wypisałaś + morfologię miałam zleconą przez gina.
Tarczycowe niezależnie od fazy cyklu.
 
reklama
@Dorcia ja jestem po dwoch stratach ale cos Ty nic mi nie chcieli dac.
Lekarz mi powiedzial ,ze nawet nie ma sensu badac hormonow.
Ehhh te oszczednosci.
Udalo mi sie kariotypy zalatwic ale i tak wydalam kupe kasy na badania.
No ale mam nadzieje,ze dzieki temu sie uda[emoji4]

@Tynka powodzenia ,trzymaj sie kochana[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Tynkus , jak juz cie wsadzili to moze jakaś indukcję zrobią [emoji110][emoji110][emoji8]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t2d [emoji272]
 
Nuria my tez mamy komunie. Kompletnie nie wiem w co sie ubrać, bo nie mam ochoty kupować kolejnej kiecki, która bedzie pózniej wisieć w szafie. Myśle o spodniach i koszuli plus szpilki, co myślicie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja co prawda mam chrzciny Ale też myślałam ovspodniach i fajnej koszuli. Zawsze można jeszcze gdzieś założyć A kiecka wisi bez użytku

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agnesis tez planuje podobny zestaw, czarne spodnie plus koszula i szpilki. Gdyby było zimno założę czarna ramoneske. Chociaż rozejrze sie tez za kombinezonem, ale wszedzie tylko dresowe sa, wiec pewnie nie znajde[emoji23]
Anula, Carmen gdzie Wy?

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli idziemy w portkach [emoji16][emoji16][emoji16] za dużo mam kiecek w szafie, w których mnie prawie wszyscy widzieli, a miałam je na sobie raz góra dwa [emoji6]
@ daje popalić. Jak kicham albo kaszle to czuje jakby miało mi sie tam cos urwać. A tampona jak wkładam to tez boli i nie mogę z nim wytrzymać [emoji53]już sie cała sypie, starość nie radość [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja też we wtorek pracuje [emoji19] trudno, byleby szybko zleciało [emoji39]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
reklama
Agnesis najpierw to to ja spodnie musze kupic, bo mam czarne ale takie z dziurami tylko[emoji23] mojego tez tak ubiore, nalozy czarne spodnie i koszule, zadnego garnituru.
Teraz na wesela juz kobitki zaczynaja w spodniach przychodzić i jakiejs eleganckiej bluzce [emoji5]

Ale u mnie zimno, normalnie jesień[emoji58]
Tynka jak tam?

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry