reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Majka w tym tygodniu na pewno dostaniesz[emoji8] naprawde zapomnialam o nich

Jeju wpierniczam juz 3 loda[emoji47][emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to mam tak samo :( aż mi się już nic nie chce na dzisiaj :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

Miałam tak samo, często leżałam i nie mogłam sie doczekać aż będzie koniec... strasznie to brzmi ale tez przez to przechodziłam......





Ps ja już po kolacji, walnelam sobie kurczaka na grillu i ziemniaki w łupinach. Tak mi smakowało ze nawet skory od ziemniaków jadłam [emoji23]
6226fa1edf45460b178fea4e8c468f5f.jpg



Spójrzcie ile mi szwagierka dała tych wkładek do cycków [emoji23]
7 kartonów x 30 czyli aż 210 + 23 luzem.

Chyba na 2 miesiące będę miała spokój hehe
fc00cc0411488b6cc8dbe3e3cce1451e.jpg
6fdbe273907b2747ca3be7a19b15c499.jpg



16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Majka w tym tygodniu na pewno dostaniesz[emoji8] naprawde zapomnialam o nich

Jeju wpierniczam juz 3 loda[emoji47][emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom

A ja wypiłam dziki sad, biore sie zaraz za redsa. I ide dzis spać na kanapę [emoji38]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
I ja! I ja pije! Juz sie nazarlam chipsow i lodow i popijam wszystko piwem[emoji23]
Tyle przyjemności mi zostalo[emoji53]
Mania malenka wez pisz czesciej[emoji8]

Jeszcze sie wkurzylam, bo moj dzwonil do domu i powiedzial ze nie przyjedziemy w sobotę pomoc przy komuni, tyllo w od razu w niedziele. A jego ojciec od razu ze na gotowe chcemy tylko przyjechac. No ku*wa mac, mojemu zabrali wolne na sobote, idzie do pracy, mi dowalili kolokwium na poniedzialek. I jeszcze pretensje robia[emoji37]
Moj mowil ze do kosciola od razu przyjdziemy, a jego ojciec ze nie mamy po co bo i tak do kosciola nie chodzimy i nawet slubu kościelnego nie bierzemy[emoji37]
Moj sie wkurzyl powiedzial mi ze pojedziemy tylko na chwile, dac prezent i wracamy do domu.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom

Ręce opadają , Chryste Panie [emoji30][emoji30]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Kochane a macie jakieś super cud sposoby na cellulit? [emoji23][emoji23][emoji23]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Kochane a macie jakieś super cud sposoby na cellulit? [emoji23][emoji23][emoji23]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.

Ponoć do obojętnie jakiego scrubu można dorzucić kawy zmielonej.
Wmasować i po jakimś czasie zmyć. Nie ukrywam, ze lepiej w wannie nakładać bo sie później cholerstwo kruszy. Moja szwagierka tak robi i działa .


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Dziewczyny moze teraz wszystkie sie nawalicie i wrzucicie na luz i sie uda[emoji4]wiem ,latwo sie mowi,ale u nas na prawde sex byl super i odrazu sie udalo.
Nastawienie duzo robi.
Ja tez unikam dzieciaczkow w rodzinie bo pozniej becze,tu bym mogla temat rozwinac ale nawet nie chce mi sie pisac o bezmyslnosci niektorych z rodzinki ehh...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Kurde jutro maja być 32 stopnie
W słońcu pewnie będzie grubo ponad 40
Chyba małej nie wyślę do przedszkola bo o 16 tak mi sie w głowie kręci, ze idzie zemdleć [emoji22]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Do góry