reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Bardzo smutne wieści widzę mnie przywitały :(
Siwa - niezmiernie mi przykro. Jeśli to przeczytasz to wiedz, że w razie potrzeby jestem na PW.
To cholernie niesprawiedliwe ...

Żyję jakoś...łapetyna mnie boli przy schylaniu, kaszlu - obstawiam zatoki ...Do gina teraz chodzę co miesiąc lub półtora - zależy jak duży ma przemiał pacjentek.

Masz dobrą pamięć niunia ...jednak odwlekę badanie na ''za tydzień'' z takimi bólami łba raczej nie dotrwam tam w przychodni ...

Ja badanie krwi tez przekładałam przez chorobę wiec dobrZe robisz.


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
Cisza tu jakaś :) dziewczyny jajnik napieprza ... Mega ból :( aż się teraz boję :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wzięłam paracetamol :) chociaż nie ukrywam,że lubię ten ból bo chociaż wiem,że owu istnieje :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

Dobry, dobry
Ty sie nie wsłuchuj w nic ino relaksuj [emoji23][emoji23] nie zwracaj na nic uwagi, trzymam kciuki za Ciebie w tym cyklu.


Nuria podaj mi adres to ci podeśle clo .. w prYszlym tyg Wam wyślę dziewczyny, bo tu taki upał ze wczoraj klima poszła w ruch ☹️
Oczy mam czerwone jak królik , lekarz dał mi nazwę leku na alergie który jako jedyny nie szkodzi ciąży dziecku ale oczywiście poczytałam na necie, ze absolutnie zabroniony w ciąży [emoji24][emoji24][emoji24] mecze sie , już nie daje rady z ta kurew*ka alergia [emoji30] a gdzie tu do listopada.

W listopadzie to ja będę rodzic kufa mac


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Carmen ale Ci ten lek przepisal rodzinny czy Twoj gin?
Oki wysle na priv[emoji8]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
witajcie :*
mnie tez boli jajnik, w pon. ide na zastrzyk na pekniecie,
nie wiem czy jest sens sie teraz bzykac? moze on wczesniej peknac czy raczej nie ma szans ?
 
Do góry