reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Dziewczyny które znają płeć szkrabów i te które już przez to przeszły [emoji4][emoji4]
Potwierdzilo sie Wam ?? Ja mała poczęłam w marcu w wieku 25 lat i faktycznie mam córunie. Teraz mi wychodzi chłopaczek:) piszcie czy działa i jak było z Wami [emoji7][emoji173]️
d36b06e6abafef11eabb65b7a13e8089.jpg



16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Z Leną tak , teraz nie sprawdziło się.
Na anemię dostaniesz żelazo w tabsach i bedzie oki.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t2d [emoji594]
 
reklama
Carmen mi się zgadza :) ale tak jakoś wychodzi ze po bthcg może można stwierdzić na chłopaka to niska a dziewczynki wysoka ...kuzynka np robiła np dzień po terminie @ i miała ok 2tys i dziewusia a sąsiadka koleji 14 dpo ok 60 i chłopak- ciekawe... brzuchatki może powiedza?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Nessi z gory zdjecie jak robilam to wyszedl spoko, ale z przodu masakra. Za bardzo opina mi moje nieszczęsne biodra[emoji53] a moj rozmiar, tyle ze ja bylam taka pewna ze bedzie dobry ze nawet go nie mierzylam, i nie wiem gdzie jest paragon teraz[emoji47][emoji23]
Zobacz załącznik 807988
Zobacz załącznik 807989

Sent from my LG-H340n using Forum BabyBoom mobile app
Możesz zwrócić na ''oświadczenie o zagubieniu paragonu'' o ile metki nie zerwałaś. Faktycznie troszkę opina - a tak to super :)
 
Dziewczyny które znają płeć szkrabów i te które już przez to przeszły [emoji4][emoji4]
Potwierdzilo sie Wam ?? Ja mała poczęłam w marcu w wieku 25 lat i faktycznie mam córunie. Teraz mi wychodzi chłopaczek:) piszcie czy działa i jak było z Wami [emoji7][emoji173]️
d36b06e6abafef11eabb65b7a13e8089.jpg



16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Ja w takie rzeczy nie wierzę - kwestia przypadkowości :)
1 ciąża się niby sprawdziła - 2 nie ...
 
Carmen mi się zgadza :) ale tak jakoś wychodzi ze po bthcg może można stwierdzić na chłopaka to niska a dziewczynki wysoka ...kuzynka np robiła np dzień po terminie @ i miała ok 2tys i dziewusia a sąsiadka koleji 14 dpo ok 60 i chłopak- ciekawe... brzuchatki może powiedza?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Ja miałam przyrost o 160% .
Beta robiona w 32 - 97 i 34dc - 280
Więc niby na chłopaka dobrze .

Podobno tez mozna sprawdzić płeć po kosmowce - ale to tez takie na chybił trafił - chociaż mi sie sprawdziło.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t2d [emoji594]
 
Alez bym zjadla mizerii z młodymi ziemniaczkami[emoji7]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oooo to nie słyszałam o tym przyroście
Widziałam na ebay testy na płeć ale zanim dojdą to sie usg doczekam [emoji23]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
@Nuria a sprobuj zalozyc majtki wyszczuplajace,takie wysokie,bo tak to super lezy poza bioderkami[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mi się sprawdza.
Carmen24l na mnie żelazo nie działa i mój gin uważa że to dlatego że nic nie jem. Teraz usiłuję pić siszoną zebraną tutaj pokrzywe. Ponoć sprawdza się.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Funia próbowałam juz, to nic nie da[emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry