reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

@majka_km6 aaaaa to juzzz[emoji3]a na kiedy z usg masz?

Ja podplamiam dalej a wizyta poznym popoludniem[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Staram się nie myśleć w tym kierunku :) chociaż śnił mi się pozytywny test i ze miałam córeczkę która wazyla już 2.700 kg. Psychika płata mi figle...ech...

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja zanim wzięłam clo śniły mi sie najpierw trojaczki.
Po skończeniu clo śniło mi sie ze poszłam na usg i ze było 5 pęcherzyków . Wyszło wszystko na odwrót , zapłodnił sie jeden No i od początku śnią mi sie dziewczynki - wiec liczę na chłopca. Jak ma być wszystko na odwrót to niech jest [emoji16][emoji16]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Ja zanim wzięłam clo śniły mi sie najpierw trojaczki.
Po skończeniu clo śniło mi sie ze poszłam na usg i ze było 5 pęcherzyków . Wyszło wszystko na odwrót , zapłodnił sie jeden No i od początku śnią mi sie dziewczynki - wiec liczę na chłopca. Jak ma być wszystko na odwrót to niech jest [emoji16][emoji16]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Bo niby sny czyta się na odwrót :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj roznie bywa z tymi snami mi ostatnio nic sie nie sni a mi jajniki dokuczaja duzo sluzu biust boli na zmiane do tego ta tempka 37.6 gigantyczny pms mnie czeka
 
@majka_km6 aaaaa to juzzz[emoji3]a na kiedy z usg masz?

Ja podplamiam dalej a wizyta poznym popoludniem[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
09.06. Ciekawe jak na te terminy będą patrzeć w szpitalu no i nadal nie mogę się zdecydować do którego pojadę [emoji23]

Ja też się dużo nakrwawiłam i plamiłam w tej ciąży ciekawe co jest grane u ciebie. Z Rozalką czekamy na wieści i zdjęcie [emoji16]

Luśka który u Ciebie dc?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj roznie bywa z tymi snami mi ostatnio nic sie nie sni a mi jajniki dokuczaja duzo sluzu biust boli na zmiane do tego ta tempka 37.6 gigantyczny pms mnie czeka
Mnie już taki nerw od rana targa że nie pytaj [emoji58]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Majka to juz na dniach,moja przyjaciolka ma termin na 07.06 moze razem urodzicie[emoji16]a skad jestes?

Dorcia dobrewypiloby sie ten alkohol podczas staran[emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry