reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
melduję się jeszcze w dwupaku ;), jutro wizyta i lekarka coś wspominała, że może zrobi mi cc 3.07 ,ale tego dowiem się jutro
No to kciuakm mocnoooo oby jednak była cc ! [emoji110][emoji110] daj znać po wizycie [emoji3]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 26t3d [emoji594]
 
Aha
A myślałam ze już mam sie niepokoić bo czasem jak idę to tak mnie szarpnie w dziurce ze nie wiem o co kaman [emoji23][emoji23]


Dorcia jak ja miałam kiedyś te papużki to samica zawsze dziobem rozwalała jajka!!! A było dość sporo tych jajek...może gotowa nie była


Ps właśnie sie zaczął stary dobry film Sztos
Pośmieje sie [emoji38]


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
No a czasem aż tak mocniej zakluje , lekarzowi mowie to co wizyte - mowi , ze tak moge odczuwać ruchy...
[emoji3]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 26t3d [emoji594]
 
@DorciaMamaOlka oj szczypie i czasem boli,a najgorzej jak sie trafi w zrost ;/ no idziemy leb w leb prawie[emoji5]
Ty bierzesz steryd?

@teczowa89 trzymam kciuki[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@DorciaMamaOlka ja tez bez wlasnie,mam nadzieje,ze bedzie dobrze,oczywiscie jak to prawdziwa kobita ja juz od wczoraj wieczora znow sie martwie czy z moim skarbem wszystko w porzadku[emoji4]
Zebym byla spokojna to musialabym zalozyc tam monitoring 24 h [emoji23][emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@DorciaMamaOlka wiesz co przytylam 1-1,5 przez to ,ze lezalam praktycznie miesiac bez ruchu no i musialam liczyc na to co ktos mi ugotuje lub zjadac miastowe jedzenie takze i tak na to co zezarlam i wylezalam to malo.
Brzuszek sie zaokarglil troche,w poprzednich ciazach na tym etapie nic nie przybralam i nic nie bylo widac wiec zapewne to tluszcz [emoji23]
A Ty ?przybierasz cos?

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry