reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

anula88 - nie - to po próbie wyrwania zęba - złamał go ale nie wyciągnął korzenia więc ma prawo boleć [emoji14] Mi już przeszła nienawiść do dentystów, ale po tych 30 minutach piekła teraz zgodzę się jedynie na narkozę w kwestii wyrywania :ninja2:

Wonderful - w czwartek idę z Karolą to poproszę o coś mocniej działającego jeśli do tego czasu się nie uspokoi. Wiesz - jakby nie było - po wyrwaniu ma cię prawo boleć do 2 tygodni a mi go tylko obruszał, złamał i zostawił korzeń, do tego miałam minimalnie nacięte dziąsło. Więc w sumie mnie dziąsło najbardziej boli z tego wszystkiego bo jest mocno podrażnione po tych 30 min szarpania się. Małż mi jutro kupi bobodent żeby się ładniej goiło dziąsło a jutro się zgadam jeszcze z żoną mojego kuzyna to może mi podpowie pani anestezjolog co sobie zaaplikować żeby działało a nie dobiło :sorry: U mnie dopiero 21:21 - mam godzinę wcześniej niż polska :)
No to czeka Cię jeszcze wyrwanie korzenia? Masakra. [emoji44][emoji44]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
reklama
Temat dentysty masakra. Gadacie o zebach a mi kamien odpada ostra krawedz masakra do tego gardlo kaszel oszaleje schudlam juz 5 kg w tydzien mam takie cienie pod oczami ze strasze. Laparoskopia odwolana nie wiem kiedy narazie musze dojsc do siebie bo jestem wrakiem czlowieka goraczka angina ropna zatoki i zapalenie ucha teraz mimo antybiotyku mam zapalenie oskrzeli jesli ten antybiotyk nie pomoze i zlape zapalenie pluc to czeka mnie szpital leze boli mnie wszystko o zgrozo
 
Do góry